A férfi és a nő a világtól elzártan egy folyó mellett élnek. Életüket a mindennapi rutin, a megszokások uralják. A nő ki akar törni ebből a magányos világból, egy tanári állást szeretne elvállalni, ám társa nem engedi. Egyik reggel a férfi holtan találja a nőt a csónakban, testét bedobja a folyóba, a halaknak adva táplálékul. Egy nap váratlan látogatója érkezik, aki volt társa hasonmása.
Nemzet: magyar Hossz: 25 perc
Mi a véleményed erről a filmről?
nem láttam
szörnyű
gyenge
átlagos
jó
szenzációs
Szeretnél e-mail értesítést kapni, ha a Loop című filmet játssza valamelyik tévéadó, bemutatják a hazai mozik, vagy megjelenik DVD-n vagy Blu-ray lemezen?
Sajnos ehhez a filmhez még nincs filmelőzetesünk. Kérlek, ha találsz hozzá a youtube.com videómegosztón, akkor írd meg nekünk a linkjét az alábbi hivatkozásra kattintva: Loop filmelőzetes beküldése