Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-02-20
A birodalom
Mágikus állatok iskolája - Az Erdő napja
Rosszfiúk: Füllentések és alibik
Szeptember 5.
Szeretetreméltók
Szimat naplója

2025-02-13
A nyár utolsó napja
A tanár, aki a tengert ígérte
Amerika Kapitány - Szép új világ
Bridget Jones: Bolondulásig
Éjféli játszma - Mindörökké démonok
Sünvadászat

2025-02-06
A szerelem fáj
Áradás
Emma és a halálfejes lepke
Emmanuelle
Jelenlét
Limonov, a ballada
Minden, ami fénynek tűnik
Sehol se otthon

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
A szabadság hangja *Jim Caviezel* (DVD)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Három óriásplakát Ebbing határában
- HBO, 02:25
Álomkeringő
- M5, 02:40
Közbejött apróság
- Duna World, 03:15
11:14
- Film Café, 03:30
Kisvárosi maffia
- Filmbox Premium, 03:35

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Christopher McDonald (70)
Jane Seymour (74)
Tsui Hark (75)
Zachary Gordon (27)
Alex Borstein (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Az áruló (2008) - Vélemények
Napló szerelmeimnek - Vélemények
Futni mentem - Vélemények
2022-es választás
Cobra Kai (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Mamma Mia! aaaaa
Tenki Réka aaaaa

 

Marion Cobretti adatlapja

Osztályzott filmek
Eddig még nem osztályzott filmet.

Osztályzott színészek
Eddig még nem osztályzott színészt.
Beállított színészfigyelők száma: 0.

Fórumhozzászólások
Hozzászólások száma: 1.
Utolsó hozzászólások:

A 10 legnagyobb akciósztár! (2013-12-16 10:27.36)
Sziasztok!

Sok-sok filmes illetve színész fórumban esik szó arról hogy ez vagy az az akciósztár a legjobb. Persze a"kérdést"nem lehet eldönteni illetve mindenki magának dönti el ha szereti ezt a műfajt. De azért mégis jó lenne úgymond tisztán látni hogy mégis az ember kedvence illetve kedvencei az izlés terén találkoznak-e a nagyközönség véleményével. Tehát aki venné a fáradságot és(komolyan!)ide írná a 10 legnagyobb kedvencét az akciófilmek világából az nagyon jó lenne! Minél többen vállalkoznának a feladatra annál mérvadóbb lenne a válasz miszerint...kik az akciófilmek legnagyobb királyai!

Engedelmetekkel elkezdeném...-nálam:

1. Sylvester Stallone

2. Charles Bronson

3. Jean-Claude Van Damme

4. Steve McQueen

5. Chuck Norris

6. Dolph Lundgren

7. Jason Statham

8. Jet Li

9. Danny Trejo

10.Mel Gibson

Annyi megjegyzést tennék a"listámhoz"(miközben tisztában vagyok vele hogy a véleményem nem szentírás-ezért is érdekelne mások véleménye)hogy természetesen tudom hogy Arnold Schwarzenegger a műfaj sokak szerint megkoronázott királya de szerintem aki Sly-t tartja az Istennek az Schwarzi-t nem! Szerintem a két ász kizárja egymást. Olyan ez mint...ki az aki egyszerre szurkol a Roma-nak és a Lazio-nak?:-)

Még annyit hogy Bronson és McQueen illetve Gibson kissé kilóg a csapatból ha szigorúan nézem magának a műfajnak a meghatározását(vagy végül is mégsem lógnak ki...?)mindenesetre inkább ide sorolhatóak mint mondjuk...Jim Carrey:-)

Tehát aki megtisztel a véleményével miszerint szerinte ki a 10 legnagyobb akciókirály az örömteli lenne hiszen képet kapnánk a nagyérdemű izléséröl. Miközben természetesen mindenkinek megvan a saját véleménye.


 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk