elejére ... 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 ... végére

F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról

Haifa már 3 sárgánál jár:)

2009-10-21 21:27.07
Bayern a 30. perctől emberhátrányban játszik, fordított is a Bordeaux...

2009-10-21 21:09.15
Úgy látszik ez az öngólok fordulója. Még csak a 24. percekben tartunk és a tegnapi öngólok után ismét született 2, és még hol a vége:D

2009-10-21 21:04.38
A nagy öreg a hétvégi dupla után ismét eredményes:)

2009-10-21 20:07.08
Csak itt mindig annyian nézik, hogy beszaggat az egész. Múltkor annyit szaggatott, hogy 20 perccel később lett vége, mint valójában:D

2009-10-21 20:06.10
Mindig ahol találok:)
De általában itt szokott jó lenni:
[link]

2009-10-21 19:59.01
Hello:)
Igen, az lesz:) Csak itt dühöngök már mióta, hogy semmi normális csatorna (megint csak a szaros digisport) nem adja... Marad megint a net:S
Nekem szerencsére nincsenek ilyen "problémáim":)) De hala Madrid!:))

2009-10-21 19:52.08
Nem tudom kijön mindig azzal, hogy úúú remélem kiszop a Real. Ha te utálhatod a Realt, akkor mi miért mi miért nem utálhatjuk a Barcát????

2009-10-21 12:10.01
LOOOOL:D
[link]

Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2009-10-21 12:01.44
F*sz kivan, hogy egy Real Madrid - AC Milan szuperrangadót csak az a szaros digi sport közvetít! Semmi normális, sokak által fogott csatorna... marad megint a net... fasza.

2009-10-21 11:59.53
utolsó előtti sor:
és a Pool újabb bukása...*

2009-10-21 11:59.06
Ráadásul ezek közül a meccsek közül az esélyesebb ellenfelek majdnem mind (kivéve Arsenal) hazai pályán buktak el, vagy döntetleneztek! Rossz ómen ez a mai Madrid - AC Milan meccs előtt...:D

2009-10-21 11:56.58
Amúgy a tegnapi játéknapon elég érdekes eredmények születtek és azok közül is az egyik legnagyobb meglepetés az a Barcelona - Rubin meccs végeredménye. Mindenesetre örülök a Barca bukásának:))) Ami még eléggé megleptek:
Inter - Dynamo Kyiv 2-2
Rangers - Unirea Urziceni 1-4
AZ Alkmaar - Arsenal 1-1
és a Lyon Pool újabb bukásai is igencsak érdekes... persze erős csapat a Lyon meg minden, de a Liverpool most vajmi keveset mutat eddig ebben a BL-ben... szinte semmit.

Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?

2009-10-21 11:49.57
Nálam csak 1 másodperc különbséget jelez:D

2009-10-21 11:48.57
Truman show:)

2009-10-21 11:11.35
Hát ez igazán jó kis meccsre sikeredett, sokkal jobb volt, mint a Lyon ellen, igaz a vége itt is vereség lett, de legalább vezetett a Loki, sőt még 3 gólt is lőtt és a meccs végén még döntetlen is benne volt a játékban. Apropó, meccs vége, hát az kegyetlen volt amikor az egész stadion talpon volt és egy emberként biztatta a fiúkat:) Első félidő az valami hihetetlenül izgalmas volt (5 gól + 1 les gól), másodikban már kicsit leült a játék, inkább csak a Fior támadgatott (mert azok sem voltak ám veszélyesek annyira), persze kivétel az utolsó 10 perc, a Loki 3. gólja utáni periódus, na, az is nagyon izgalmas volt. Ahogy már a többiek is említették, a Loki védekezése, hát finoman mondva sem volt tökéletes... két-három gól is olyan közelről jött, hatalmas védelmi hibák után. Azt nem lehet hagyni, hogy egy Seria A-s játékos 3 védő között levegye a labdát! Ettől függetlenül hatalmas gratuláció a Lokinak, mert küzdöttek és a gólokért játszottak!

Amúgy pedig a Fior drukkerei előtt is le a kalappal, mert akkora hangjuk volt, hogy az... áh, többször is túlkiabálták (nem is kicsit) az egész stadiont! Most pedig megyek és húzom azokat, akik eladták a jegyüket a Lyon elleni 4-0 után:D

Alkonyat - SPOILER-New Moon, Eclipse, Breaking Down

2009-10-20 17:25.29
Megyek, mert indulnom kell a meccsre:) Szép estét mindenkinek!:) Sziasztok!

2009-10-20 16:49.41
Azért mondom:)

2009-10-20 16:42.21
Vagy a rossz időjárás okozta rossz forgalom miatt éppen akkor érkeznek meg:))