elejére ... 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 ... végére

Persze:) Órákon mindig figyelsz és otthon tanulsz az elmúlt 3, 5, 7, vagy 98 év alatt:D

F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról

2009-05-28 16:34.44
Jobb volt, mint egy kémiaóra:) Ráadásul nekem a szerda az egyik legnehezebb napom, szóval pont jókor írtuk:)
Meg én közben végig zenét hallgattam, így gyorsan telt az idő:))

2009-05-28 16:33.36
Ferguson helyében lehoztam volna félidőben, vagy félidő után. Ezen a meccsen Ferguson cseréi nagyon nem jöttek be. A félidőben beállított Teveznek a 80. percben volt kb az első labdaérintése és Berbatov se csinált semmit.

2009-05-28 16:32.22
Pontosan, nálad a pont!:)) Ki kell a helyzeteket használni! Hiába volt a félidőben dupla annyi kapuralövése a MU-nak, semmire se mentek vele!

2009-05-28 16:31.10
Még mindig jobb volt, mint Vidic! Ő nagyon nem találta a helyét a pályán.

2009-05-28 16:30.14
Az a korai gól nagyon megfogta a MU-t. Pedig előtte 5 lövésük is volt, a Barcának meg egy se.

2009-05-28 16:28.22
Szerintem jó volt, mert 4x45 percig írtuk:) Ennyi volt az egész nap, alapból meg lett volna 7 órám (7x45 perc). Szóval már délben mehettem haza:D Ezért megérte!

2009-05-28 16:27.10
De ha belegondolsz, akkor ezt az ország összes általános- és középiskolájában megíratták:) Azért ennyit kijavítani nem 1-2 hét:D

2009-05-28 16:14.09
Ha jól tudom, akkor 2010 februárjában.

2009-05-28 08:12.10
Hát a Barca abszolút megérdemelte a kupát:) Én mondjuk szorosabb és kiegyenlítettebb (picit izgalmasabb is) meccsre számítottam, de nem volt ez rossz:) (A tavalyinál mindenképpen jobb volt:D)
Remélem ez volt az utolsó BL döntő, amit közömbösen néztem végig:)

Amúgy a legviccesebb az volt, hogy a végén a 3 perces hosszabbításban áramszünet lett:D Na, amit ott aztán a kocsmában mindenki elkezdett kiabálni!:D Pont lefújás után jött vissza az áram, így a kupaátadást azért szerencsére láthattuk:) (Sőt még az utolsó buszt is elértem, hehe:D)

2009-05-27 19:05.25
Viszont én most indulok kocsmába haverokkal meccset nétzni, úgyhogy sziasztok!:) Mindenkinek jó meccsnézést és győzzön a jobbik!:)

2009-05-27 19:04.50
Mondtam én, hogy nem?:D Mindketten nagyon megérdemelnék, ezért sem merek tippelni:))

2009-05-27 19:04.12
Caesar, The Gracchi, Sulla, Augustus, akkor Civil War megy ilyenek:))

2009-05-27 19:02.59
Azért a Barca tavaly sem volt rossz, de amit most a Madrid művel az kritikán aluli:) Attól függetlenül, hogy nagyon nem szeretem a Barcát és nem kívántam nekik soha rosszat:) Sőt, most abban is egyetértek, hogy simán megérdemelnék a BL győzelmet:)