Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!

Ugrás Micsu adatlapjára

elejére ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... végére

F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról

2010-06-16 17:55.50
Kit érdekel, legalább izgalmas meccs volt. Nem baj az, ha nincs sok gól, csak legyen szép és izgalmas a játék! Ez egy jó meccs volt, legalábbis én nagyon élveztem!

2010-06-16 17:55.07
Mekkora meglepetés!!! Az Európa-bajnok kikap Svájctól! És megérdemelten nyertek, noha rengeteg helyzete volt a spanyoloknak. De azokat be is kellett volna rúgni, ugyebár!:)
Már csak azért is jó ez a 0-1, mert ha így esetleg Elefántcsontpart továbbjutna a második helyen, akkor meglehet, hogy nem a spanyolokkal kéne játszaniuk, viszont megkapnák a brazilokat a piros-kékek:D De ennyire ne menjünk még előre! Szép volt Svájc!

2010-06-16 17:47.46
5 perc... az sok! Gyerünk Svájc!

2010-06-16 15:28.46
Mindegy, csak legyen mér sok gól. Egy 3-3-at se bánnék:D

2010-06-16 15:28.21
Szinte végig támadtak, bár csak 1 gólt sikerült bepasszírozniuk, emellett talán még 1-2 nagyobb helyzetük volt és sok-sok kapura lövés. Honduras is támadgatott, de Chile dominált. Nem volt rossz meccs, legalábbis az előzőekhez képest semmiképpen sem.

2010-06-16 15:27.04
Megint egy 1 gólos meccs, de legalább támadó- és viszonylag gyors játékot láthattunk. Remélem a spanyolok jól megszórják a svájciakat:)

2010-06-16 14:33.29
Egész jó ez a Honduras - Chile meccs! Csak így tovább!:)

Érdekességek!

2010-06-16 10:25.51
Simán lehetne ez a Renault legújabb reklámja:D Persze csak a cseheknél, hisz nyilván ők ismerik arcról az elnöküket. Bár ezt minden országban el lehetne játszatni valakivel:DD

Örömködő topik - közkívánatra!

2010-06-16 10:00.16
Őőő, hát egy iciripicirit:D Én erre gondoltam:
0:45-től 2:08-ig a lényeg:)
De, hogy te mire, azt nem tudom:D

2010-06-15 21:43.10
Szerintem koncentráljunk a mostani és az előttünk álló meccsekre;)

2010-06-15 21:39.06
20 perc is 20 perc. Nem azt mondom, hogy ennyi idő alatt meg kellett volna váltania a világot, de nyilván azért cserélte be Erikkson, hogy tegyen valamit. Mondjuk tett is, ez kétségtelen, csak nem ezt várták volna el tőle. De most amúgy ez tökre úgy tűnik, mintha azt hinnéd/hinnétek, hogy én szidom Drogba behozatalát, holott nem erről van szó:)

Ki a kedvenc énekesed,együttesed.

2010-06-15 21:03.46
Hát nekem aztán nem! A Ki egy nagy rakás szar!!!

2010-06-15 21:02.21
Azért amilyen szezont zárt (és most törött könyok ide vagy oda), azért az ember többet vár volna tőle. Mindegy, nem azt mondom, hogy szar volt, hanem inkább, hogy felesleges volt a behozatala. Bár az tény, hogy nyilván dob a csapat morálján, mivel mégiscsak az elefántcsontparti válogatott egyik legmeghatározóbb alakja. Brazilok ellen viszont remekelni fog, ezt én magam garantálom:D

Melyik a legjobb közösségi oldal?

2010-06-15 20:57.03
Fészbúk az isten, de az emovip, vagy mi az isten is fasza:D

2010-06-15 20:54.21
Többet csinált, mint Drogba.

2010-06-15 20:53.45
Észak-Korea eddig egész jó. A folyamatos védekezés mellett még támadgatnak is.

Kassai Viktornak pedig nem lesz nehéz dolga, eddig ugyanis 23 perc alatt 3 szabálytalanság. Ritkaságszámba megy az ilyen.

2010-06-15 19:02.39
Meg arra figyelj, hogy pisztácia mindig legyen!:D

2010-06-15 19:01.17
Olyan jó volt eddig a mai napom. Fél kettőkor felkeltem, rögtön vb nézés 17:45-ig, azóta megint pihi, aztán este meg megint meccs. Csudijó, hogy itt a szünet:D

2010-06-15 18:44.03
Ááááá, ezt ugye nem kérdezted komolyan??? Maxi bumm a seggedbe ezért a kérdésért!

Foci VB 2010

2010-06-15 18:43.09
Szerintem hülyeség a vuvuzelára meg a labdára fogni. Profi játékosok bazze, szokják meg! Engem nem zavarna. És különben sincs jó vagy rossz labda, csak más!!! (by mittoménmárkiastudióból)

2010-06-15 18:04.57
Nem azt mondom, hogy nem volt az. Mondjuk számomra (ugye Elefántcsontpartnak drukkolok a vb-n) azért annyira nem volt vészes, főleg a második félidő. Ha egyik csapatnak sem szorítottam volna ezen a meccsen rendesen, akkor valószínű, hogy nekem is csak egy "gyenge meccs" lett volna.

2010-06-15 17:53.41
Nem rossz ez a 0-0 a portugálok ellen, de nyerhettek volna az Elefántok, hiszen jobbak voltak. Ha nem is sokkal, de jobban akarták a győzelmet. Hogy az utolsó szögletet meg miért nem ívelték be?? A fene se tudja, de be kellett volna.
Amúgy akármennyire is szeretem Drogbát, én nem hoztam volna most még be, jó volt Kalou. Brazília azért nehezebb lesz, oda több kell!

2010-06-15 16:59.34
Még van 45 perc:))

2010-06-15 16:56.55
Egy hirdetés a facebook-on:

"Én vagyok okosabb mint te.
Gondola meg tudunk verni engem? Az átlagos pontszám 110. Én 136 gólt. Kell szednie az IQ teszt-GetYourPrizes-HU most!"

Tisztára, mint Jar Jar Binks:D

2010-06-15 15:37.33
Majd a most következő Elefántcsontpart - Portugália meccsen már lesz gól bőven. 3-2-re nyernek az Elefántok:))

2010-06-15 15:26.16
Kit érdekel? Megszerezték és kész! Yippi-ki-yay!:D

2010-06-15 15:25.12
Yuppííííí!!!!!:)))

2010-06-14 17:59.40
Ez a Japán - Kamerun meccs is jó gány volt, majdnem be is aludtam rajta. Mondjuk az utolsó 5 perc meg a hosszabbítás az nem volt rossz, de hát ez édeskevés egy élvezhető meccshez.