Charlette Boutique ékszerek
Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-02-13
A nyár utolsó napja
A tanár, aki a tengert ígérte
Amerika Kapitány - Szép új világ
Bridget Jones: Bolondulásig
Éjféli játszma - Mindörökké démonok
Sünvadászat

2025-02-06
A szerelem fáj
Áradás
Emma és a halálfejes lepke
Emmanuelle
Jelenlét
Limonov, a ballada
Minden, ami fénynek tűnik
Sehol se otthon

2025-01-30
A szent füge magja
Dahomey - Kik vagyunk?
Élőhalottak!
Jókislány
Társ

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
A szabadság hangja *Jim Caviezel* (DVD)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Pénzcsináló
- HBO, 11:56
Köztünk élő angyalok
- HBO2, 12:12
Máris hiányzol!
- Film4, 12:20
Megtévesztve
- Izaura TV, 12:30
A test
- Film Mánia, 12:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Tara Strong (52)
Michael Ironside (75)
Lochlyn Munro (59)
Christina Ricci (45)
Josh Brolin (57)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2022-es választás
Till Attila - Vélemények
Dolgok, amik nagyon idegesítenek
Christina Ricci - Vélemények
Mit hallgatsz most?

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Veszélyzóna aaaaa
Naomi Watts aaaaa

 

Wellington hozzászólásai

Ugrás Wellington adatlapjára

elejére ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... végére

Örömködő topik - közkívánatra!

2016-03-31 23:20.52
Hát még ha a kedvencetekről is van szó.
;):DD


2016-03-31 15:36.51
Kapitányom találkoztam egy olyan emberrel élőben, mint te vagy. Mindenbe belepofázik, jól értesültnek képzeli magát, de gyakorlatilag nem tud semmit sem.
Igazán szórakoztató beszélgetéseink voltak. Seggfejné elnevezte Okoska Botocskának...!
;):D


2016-03-31 09:37.57
Minden hónap elején eljátssza a nagy igyekezetet az agyalágyult nagypofájú főnököm, hogy " - Ő, ő, ki akarja ám nekem adni a fizetésem és hülye vagyok, hogy miért nem szóltam neki - előbb!"
De csapnivalóan rossz színész a buta nejével együtt, mert a hónap közben meg mindig arról szól, hogy menyire sajnálják tőlem a fizetésem. Annyira rossz színész a 2 idióta, hogy a legrosszabb Katalógusos színészek-statiszták közé sem tenném be a nevüket. Szégyen lenne a Katalógusban lévőknek, hogy ennyire dilettánsokkal meg kell osztani a helyet...!
Röhej!
;):D
Ja és a pénzmennyiség, ami átmegy naponta a kezemen hozzászámolva a Seggfej munkaidőben történő etőzsdés játszadozását 3 síkon. "ÁÁÁÁÁÁ, KICSIT SINCS pénze"...! A Hülye Alkalmazottjára, akitől sajnálja a hülye vén agyalágyult nagypofájú paraszt!
Vajon miért is vesztett mostanában sokat a minőségéből a munkám? Ez már nem tűnik fel a dilettáns nagypofájú parasztnak...! Miért is? Ezt is lesz*rja? Kapja be!
;):))


2016-03-25 23:23.07
Van ugye ez a nagypofájú Seggfej főnököm. Na most ez az alul-iskolázott nagypofájú f*szakalap nagy pofával játssza el nekem, hogy mennyire bír engem, miközben valójában az idióta barom nagypofájú nagypofájú vállalkozó érdekhaverkainak ad hitelt és a rólam szóló rosszindulatú pletykáiknak és a hozzá-nem-értő baromságaiknak. Szóval miközben a Seggfej a nagy pofájával a sok hülye e.v.-nek és ügyvezető igazgatónak és az idióta családjának ad hitelt én sehol nem vagyok a fizetésemet és a vele kapcsolatos hitelemet illetően sem. Pedig érdemes volna a számára, ha valamire akar jutni a tyúkszaros vállalkozásával...!
;):D:D
Én csak ezen szórakozom.
;)
Ja és még egy tanács a Seggfejnek így nyugdíjas korára: Ha a Hülye Alkalmazottjának előadja a "csodálatossss" meséjét, hogy nincsen pénze, akkor legalább ne búvárkodjon a sok milliót tartalmazó 4(!) bankszámláján és ne panaszkodjon sok milliós kölcsönökről az érdekhaverjainak! Nagyon hiteltelen, csak azért!
;):D:D:D


2016-03-25 22:52.43
A főkolompos ezerrel szalad, a többi marha (birka) meg ezerrel utána. A főkolompos birka meg aztán leharapott egy nagy fűcsomót. " -Éljen! Éljen!"
Béget utána a többi birka nagy éljenzéseel...!
XDXDXDXDXDXDXDXD


Támadás a Fehér Ház ellen 2. - London ostroma - Vélemények

2016-03-25 22:48.12
Csitt-csatt.
Dirr-durr.
Piff-fuff.


Örömködő topik - közkívánatra!

2016-03-25 19:38.57
Gratulálok. Egy napon születtél a Büdöske volt élettársammal. Hogy egy évben-e vagy mások? Hát az már más történet...!
;):)


Dühöngő - Ha ne bírod tovább

2016-03-25 19:36.46
Szólalt meg egy birka a legelőről, aki minden baromságát elhitte a juhászának.
:D
Leszarom, hogy miket írogatsz nekem biztonsági őrkém.
;):)


2016-03-25 17:49.05
Nem, tudom kinél te kis szarkeverő álintellektüell takony.


A tengernél - Vélemények

2016-03-25 17:47.18
Miután tudomásom szerint a főszereplő házaspár egyik gyermek sem saját és komoly problémáik voltak a gyermeknemzéssel, így alaptémáját illetően ezt a filmet Angelina Jolie önéletrajzi ihletésű filmjének is tekinthetjük.
Mellékesen: A feleségemmel nekünk is volt problémánk ezen a téren, mert a páromnak gondja volt a pajzsmirigyével, de az emlegetett időszakot simán átvészeltük. (A sok hülye pletykamániás és fantáziálós kolléga meg azon szelt, hogy ki miatt nincs még gyerek. Mondanom sem kell: Nagyokosék engem hibáztattak és össze is hordtak egy pár baromságot rólunk, mint itt a Katalógusban néhány idióta...!)
Röviden: Nekem bejött a film.


2016-03-25 17:33.44
Ha ilyen egyszerű lenne az élet és az emberek egymáshoz állása, akkor az utcákon hegyekben állnának a hullák vagy pedig megszaporodnának a templomok, mert hogy egymásnak sok-sok szentélyt állítsanak...!
;)


Szólánc melléknevekkel

2016-03-24 17:42.22
idegen


Dühöngő - Ha ne bírod tovább

2016-03-24 17:41.52
Blablabla


Szólánc

2016-03-24 17:39.38
golyó


Szólánc-angol szavakkal

2016-03-24 17:39.08
year


Dühöngő - Ha ne bírod tovább

2016-03-24 17:38.10
Tiszteletem jeléül előreengedlek olvasni nem tudó és gyenge értelmi képességű "barátom"!


Örömködő topik - közkívánatra!

2016-03-24 17:37.10
A barom Seggfej főnököm hülyébbnek néz a barom 8 általánost végzett előző alkalmazottjánál - vagyis a "csodálatossss" buzi Sár Bikájánál.
Csak hogy Triplaisten főnököm nem tudja azt, hogy míg a Sár Bikája annak idején nagy megerőltetések árán lett jó munkatársa, addig én meg már jó régen behúztam a féket és csak akkor segítek neki, ha akarok. Vagyis amennyi a fizetésembe belefér. Mostanában elég sokat leszabályoztam a nagypofájú szarfaszú vén f*szkalapot, miközben a hülye vén barom meg azt gondolta-gondolja, hogy a Hülye Alkalmazottból megint megszólalt az értelem...!
:D:D:D
Ja és itt köszönném meg Bor Solya apjának és néhány régebbi volt kollégának a velem kapcsolatos rosszindulatú beképzelt pletykáját. Sokat segítettek abban, hogy a munkaidőm tényleg csak addig tartson, ameddig a munkaszerződésben benne van!
;):D


Dühöngő - Ha ne bírod tovább

2016-03-24 17:29.53
És ismét véresre vakartam az oldalamat a röhögéstől 2 soros tahó nagypofájú barátom. Jót röhögtem!


2016-03-24 17:28.46
Ismét kilógott a lóláb: Azon túl, hogy Seggfej főnököm a hülye nejével üzleti érdekből tagadja el a diplomámat és az életemből 15 évet, mert kiderülne, hogy NEKI kéne akkor hajbókolnia nekem és nem fordítva - nem hiszik el nekem a sokoldalúságomat, ami az életemnek és a mai kor követelményeinek köszönhető. A barom Seggfej azt hiszi, hogy csak hazudtam az önéletrajzomat. Nem tudom, hogy ez csak a saját baromságának köszönhető-e vagy pedig a munkaügyi központ munkaügyi nagypofájú picsájának, aki felvette az adataimat annak idején, de egy dolog biztos: A Seggfej a hülye nejével együtt "egy analóg óra a digitális világban", aki nem képes felfogni, hogy mennyire sokoldalú vagyok és ezt meg kéne becsülniük!!!
De ha már a témánál tartunk van egy röhejes oldala is annak, amit leírtam, de azt majd az Örömködő topikban írom majd le.
;):D


2016-03-24 17:19.58
Jól írtad: "a retekben van".
;):)
Bocs, ha zavar, hogy túl szépen fogalmazok és túl sok bennük az információ, ami a számotokra nehezen értelmezhető, és/vagy/mert mások vagytok, mint én!
;)


Szerinted mi a legidegesítőbb magyar szó?

2016-03-22 16:22.45
"(g)atyaúristen" - Eme főnév nem zavarna önmagában - mert szerintem a vallásban mindenki olyan hitet vall magnak, amilyent akar -, de ez különleges. Annál is inkább, mert egyre több helyről hallom vissza, hogy a Seggfej főnököm így hívatja magát a barom érdekhaverjaival, céges partnereivel és az ügyfeleivel. (Amennyire nagy a pofája és elszállt agya inkább úgy is mondhatná, hogy ő maga a Duplaisten vagy a Triplaisten stb. ...!)
Az enyhe kifejezés, hogy röhejes a számomra ezzel a baromságával - IS. Isten? Miért? Nálam ki tud hatni pl. a hajam növekedésére, magánéletemre, szakmai tudásomra, diplomás végzettségemre, élettapasztalatomra stb.? NEM!!! Csak a pofája nagy, de az Magyarországnyi méretű beleértve a hülye családja, neje és gyermekei beképzeltségét IS!
;)


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2016-03-17 10:10.28
A Seggfej az agylágyulásával, üldözési mániájával és a rosszindulatú pletykamániájával egyre többet hazudozik rólam és az elvégzett munkámról-tudásomról az idióta vállalkozói ügyfélkörének.
Végül is nem baj: Majd egyre többet hallhatja azt tőlem, hogy nem tudom vagy azt, hogy nincs ötletem. Mint ahogyan azt tegnap is tetem az egyik legkedvencebb céges partnerének és nagypofájú barom haverjának, amikor munkaidőn túl tanácsot kért tőlem, mert a Seggfej a "nagy szakmai hozzáértésével" rám keverte...!
;)


Örömködő topik - közkívánatra!

2016-03-16 02:00.01
"Buta ember az, aki azt hiszi, ha sok pénze van esze is van." Idézet a Szőkét nem csókolunk című filmből. Amikor ma újból megnéztem az idézett filmet kapásból a Seggfej főnököm jutott az eszembe az idióta családjával együtt. Angolul sem és németül sem tudnak lószart sem, de a nyálukat verik ezerrel, csak mert a Seggfej a legnagyobb pofájú mű kölykével tavaly nyáron üzletelt egy déli származású ügyféllel, aki egy angol nyelvű tolmácsot alkalmazott. Arról nem szól a fáma, hogy az emlegetett angol p*csa majdnem jobban tudott magyarul, mint angolul és így persze könnyen ment a "fordítás", de a fő, hogy a Seggfej ezerrel verheti a nyálát, hogy tud németül - makogni(!) - és ugyanez igaz a nagypofájú mű kölykökre is.
Ott, ahol én annak idején használtam az angol és a német nyelvtudásomat mind a ketten meg lettek volna halva, de ez már más történet. Elvégre én csak egy szarul fizetett és lenézett Hülye Alkalmazott-Fizetett Ellenség-Szükséges Rossz vagyok sok más sorstársammal együtt. A különbség csak az, hogy ők birkák, én viszont nem...!
;):D


2016-03-16 01:38.16
A fejedelmi többesed mindig megnyugtató volt a számomra tahókám. Hogy a velem szembeni parasztságodhoz találtál balekokat a Katalógusban? Magasról és rétegesen leszarom te 2 soros barom!
;):)


A szerencse forgandó (2015) - Vélemények

2016-03-10 20:36.08
Ezt akár én is írhattam volna.
;):)


Örömködő topik - közkívánatra!

2016-03-07 23:32.45
A Seggfej közel 3 év után még mindig olyan hülyének néz, hogy az már fájdalmas és a baromságát még hangoztatja is az ügyfél- és partneri körében. (Ami nem is csoda, hiszen a hangja csak a visszhang ilyenkor az agyilag zokni Seggfejné baromságai utáni papucscsoszrogásához... - nem beszélve az egyre jobban elhatalmasodó agylágyulásáról és skizofrén paranoiájáról!)
Engem végül is nem zavar: A jelenlegi szar fizetésem mellett - miután nem adja kézbe a jelenlegi KÖTELEZŐ minimálbért SEM -, így magasról és rétegesen leszarom, hogy neki hogyan megy a bolt és az idióta vállalkozói ügyfélkörében milyen a pozitív megítélése. Legalább annyival kevesebbet kell melóznom a szar fizetésemért és nem kell túlóráznom sem!
;):D:D:D


Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!

2016-03-07 20:56.30
Milcso-nak válaszoltam, de rád gondoltam. Válaszom neked, mint az övé.


2016-03-07 20:55.32
Örülök neki, hogy humorral fogtad fel, mert nem értetted, hogy mit írtam. (Aztán, hogy van-e vállalkozó ismerősöd-rokonod-barátod, akinek ezerrel szurkolsz azt magasról lesz*rom, akár csak a Seggfej főnököm az alul iskolázott érdekei szerint az én lényeges dolgaimat...!)
;)


2016-03-07 18:13.04
2 nyeretlen kétéves beszélget a játszótéren:
- Neked vállalkozóid már van?
- Nincs.
- Wazze! Te akkora hülye vagy, mint az állat!


Örömködő topik - közkívánatra!

2016-03-07 11:50.48
Pénteken végérvényesen elkapálta magát előttem Seggfejné, amikor egy nap fáziskéséssel "ötletelt" az én ötletemből, amivel segíthetett a Seggfej az egyik érdekhaverján.
Lőttek a kreatív ötleteimnek is a részükre, pedig elég sok ötletemet tudom, amivel sok pénzt keres máig a Seggfej és az idióta családja! Hogy aztán bárki másnak tulajdonítsák csak nem nekem? Meg a jó édes k*rva anyjukba!
;):D
Se pénz se posztó. Érdemes bármit csinálnom "naponta 100 döntést hozó" vállalkozócsemete honfitársaim? NEM!
Na ennyit a FASZSÁGAITOKRÓL!
;):D


elejére ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... végére
Multi Kollagén tudnivalók és vásárlás

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk