Az irodalmár Péter a korabeli titkosszolgálattól azt a feladatot kapja, hogy rábírja a hazatérésre az évtizedek óta emigrációban élő Kéthly Annát. Kéthly, a Nagy Imre kormány államminisztere 1956 óta harcol a forradalom emlékéért, a Kádár-rendszer valódi természetének leleplezéséért. Péter Annán keresztül felfedez egy másik Magyarországot. Találkozásuk szellemi párbaj, amely régi emlékeket, történelmi korszakokat idéz fel és mélyen eltemetett érzelmeket hoz a felszínre.
Nemzet: magyar Hossz: 100 perc Magyar mozibemutató: 2009. október 15.
Ez a film a 15705. helyen áll a filmek toplistáján! (A Filmkatalógus látogatóinak osztályzatai alapján.)
Mi a véleményed erről a filmről?
nem láttam
szörnyű
gyenge
átlagos
jó
szenzációs
Szeretnél e-mail értesítést kapni, ha az Utolsó jelentés Annáról című filmet játssza valamelyik tévéadó, bemutatják a hazai mozik, vagy megjelenik DVD-n vagy Blu-ray lemezen?
Sajnos ehhez a filmhez még nincs filmelőzetesünk. Kérlek, ha találsz hozzá a youtube.com videómegosztón, akkor írd meg nekünk a linkjét az alábbi hivatkozásra kattintva: Utolsó jelentés Annáról filmelőzetes beküldése