Mannavita Virágpor rendelés
Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-03-13
Barátnők
Marked Men - Tetovált srácok
Szerelem
Túlélők

2025-03-06
A konyha
Andrea szeretete
Fekete kutya
Haláli állatok hajnala
Mickey 17
Mindörökké tiéd

2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Streetdance - Step Up 2
- RTL Három, 05:40
Hotel Transylvania - Ahol a szörnyek lazulnak
- HBO2, 06:00
Előző életek
- HBO3, 06:00
Így neveld a sárkányodat 3.
- Moziverzum, 06:10
80 nap alatt a Föld körül
- Film Mánia, 06:45

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Tom Arnold (66)
Martin Kove (79)
Rob Reiner (78)
Connie Britton (58)
Moira Kelly (57)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2022-es választás
Donald Trump - Vélemények
Rebel Ridge - Vélemények
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg
Három betű - egy mondat

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A fegyverek szava aaaaa
The Vicious Brothers aaaaa

 

East adatlapja

Osztályzott filmek
Eddig még nem osztályzott filmet.

Osztályzott színészek
Eddig még nem osztályzott színészt.
Beállított színészfigyelők száma: 0.

Fórumhozzászólások
Hozzászólások száma: 10.
Utolsó hozzászólások:

Szerelmes hangjegyek 2. - Vélemények (2007-11-01 22:38.05)
„Tisztelt ” DR CSUBAKKKA !

Az elmúlt hetekben egyre többet hallottam a lányomtól egy bizonyos Zac Efron nevű fiatal színészről.
Csak pár jelzőt idézve: helyes, szexi, izmos stb..
Bevallom kíváncsi lettem ki az a „lovag” aki ennyire eltudta venni többek között az én lányom eszét is.
Így hát beírtam a nevét egy keresőbe. 5 perc alatt többet tudtam meg róla mint valaha is szerettem volna.
Ennek ellenére nem utálom, nem szidom, nem kritizálom, és nem kezdek el veszekedni KISKORÚ, fiatal rajongókkal.
Tény: Nem ez az Efron gyerek a világ legjobb színésze sőt…, de kérlek, hiszen a rajongói 95% fiatal tinilány (rosszabb esetben fiú) mit vársz a fiataloktól?
Értékelni fogják a színészi tehetséget?
Értékelni fogják a művészet szépségét?
Egy fenét, őket hála az Istennek még csak az érdekli, hogy mi a divat, ki a helyes fiú, ki a szexi lány ÉS EZ ÍGY VAN RENDJÉN.
De visszatérve a mondanivalómra: Miközben nézegettem a Zacről szóló cikkeket, véletlenül rátaláltam a te bejegyzésedre illetve bejegyzéseidre, amikkel ha jól emlékszem egy Esztike18 nevezetű rajongót sértegettél.
Adott a kérdés: Mégis mit képzelsz magadról?
Hogyan merészelsz felnőtt értelmes ember létedre veszekedésbe bonyolódni egy rajongástól elvakult tinivel?
Ha igazad lett volna, még akkor is nevetséges a helyzet, de az Isten szerelmére nincs igazad.
Ő egy fiatal lány még, persze, hogy azt nézi, hogy Zac helyes. Azonban ha te őt ez miatt lenézed akkor ezzel egyúttal az én lányomat is lenézed. És miért? Azért mert rajong egy helyes színészért.
Nem tudom, hogy milyen ember vagy , ahogyan azt sem hogy mennyire magasan képzett oktatásban volt részed, de azt hiszem, azt elvárhatok, hogy ennyit felfogj: Ne veszekedj egy nálad sokkal fiatalabb kevésbé bölcs tinivel.
Ez nem fair.. És könyörgöm ne szólj bele a fiatalok lelki világába, ők nem a te betegeid, hiszen ők nem is betegek.
Foglakozz a saját életeddel és ne törődj a fiatalok bálványaival.
Tisztelettel: Szabolcs

Harry Potter és a Főnix Rendje - HP 7 Nem hivatalos fordítás (2007-08-10 01:05.17)
de sok ilyen van benne?

Harry Potter és a Főnix Rendje - HP 7 Nem hivatalos fordítás (2007-08-10 00:59.30)
emltett dolgok?
bocsi de nem merek olvasgatni mert még a végén spilert olvasok...:)

East összes hozzászólása

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk