Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

2025-02-20
A birodalom
Mágikus állatok iskolája - Az Erdő napja
Rosszfiúk: Füllentések és alibik
Szeptember 5.
Szeretetreméltók
Szimat naplója

2025-02-13
A nyár utolsó napja
A tanár, aki a tengert ígérte
Amerika Kapitány - Szép új világ
Bridget Jones: Bolondulásig
Éjféli játszma - Mindörökké démonok
Sünvadászat

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Gyerekjáték (2019) (Blu-ray)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Majdnem barátok
- Filmbox Plus, 06:50
Ágyúgolyó futam 3 - Tövig nyomd a pedált!
- Ozone TV, 07:00
Férfibecsület
- Mozi+, 07:40
Egy indián Párizsban
- Film Café, 07:45
Ilyen a formám
- Moziverzum, 07:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Billy Zane (59)
Barry Bostwick (80)
Edward James Olmos (78)
Ben Miller (59)
Rob Morgan (52)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
A Karib-tenger kalózai - Ismeretlen vizeken - Vélemények
Rock zene
Donald Trump - Vélemények
Mit hallgatsz most?
2022-es választás

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A szurdok aaaaa
Olivia Colman aaaaa

 

Szőke* adatlapja

Osztályzott filmek
Eddig még nem osztályzott filmet.

Osztályzott színészek
Eddig még nem osztályzott színészt.
Beállított színészfigyelők száma: 0.

Fórumhozzászólások
Hozzászólások száma: 2.
Utolsó hozzászólások:

Stohl András - Vélemények (2010-05-14 18:56.10)
Nem arra vonatkozott a véleményem h bűn-e amit tett, mert nyilván hogy az.
Vegyék el a jogosítványát. Csak a kelleténél többet nem kell bántani.. valamint ítélkezni. ismeretlenül meg pláne. (a bácsi akinek eltört a lába pedig nem haragszik és nem gyűlöli őt.. és nem az unokája fog nyilatkozni..)

Stohl András - Vélemények (2010-05-13 23:47.25)
drága,drága tökéletesek. Az ember az életét egy pillanat alatt elk*rhatja, és ez sokakkal meg is esik. Viszont kérdezem én, vajon egy undorító szar ember lesz-e abból akivel ilyen történik? Mert persze az lesz... a közvélemény ezt nyomja le... ez kell a népnek.. megint beszéljünk valamiről, amihez semmi közünk, melynek nem ismerjük a hátterét csak a következményét.
Persze, senkinek nem kell őt ezért megdicsérni, csak aki pálcát tör felette és egy "megbocsáthatatlan dolognak" címkézi ezt az egészet, az mit várna magával szemben? Semmit persze... ha ilyen akárkivel előfordul az magával lerendezi, megbánja, idő kérdése... de nagyon kevés olyan ember van akiknek ezt át kell élniük a nyilvánosság mellett.
A frizbi vasárnapi adása pedig ennek az egész szarkupacnak a koronája lesz.. szegény-szegény kislány beütötte a fejét a kocsiban.. szegény élete tönkre van téve mert átélt egy ilyet... de vajon neki cserébe ezért tönkre kell tennie (persze egy kissebb vagyonért) Stohl életét? Hogy szánalmat és sajnálatot keltsen? ... ő aztán különb mint a részegen vezető sofőrök.. Csak azaz egy nagy gond van, hogy ő ezt szándékosan csinálja.
Mindenki emberből van és mindenki tévedhet, aki magát tévedhetetlennek gondolja az a legbutább ember.. És ne felejtsük el azt sem megnézni, hogy mennyit tett le eddig az asztalra.. Hibázott mert rossz úton haladt.. De senkinek nem áll jogában az, hogy az ítéletével ennél jobban is tönkretegye őt... eléggé tönkretett ő magát. Szóval ennyi emberek.
Aki másképp gondolja az pedig alapítson vallást... hátha Istennek lesz egyszer kikiáltva.


 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk