Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-02-06
A szerelem fáj
Áradás
Emma és a halálfejes lepke
Emmanuelle
Jelenlét
Limonov, a ballada
Minden, ami fénynek tűnik
Sehol se otthon

2025-01-30
A szent füge magja
Dahomey - Kik vagyunk?
Élőhalottak!
Jókislány
Társ

2025-01-23
A brutalista
A vörös sziget
Éretlenségi
Paddington Peruban
Szicíliai randevú

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Mosolyogj 2. *Import - Angol hanggal, és angol felirattal* (Blu-ray)
Háromezer év vágyakozás (Blu-ray)
Életem fénye (DVD)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
A bukás - Hitler utolsó napjai
- AMC, 11:05
Átkozott boszorkák
- RTL Három, 11:40
Aloha
- Moziverzum, 12:00
Az élet dicsérete
- Epic Drama, 12:25
Megtévesztve
- Izaura TV, 12:30

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Charlotte Rampling (79)
Barbara Hershey (77)
Jennifer Jason Leigh (63)
Laura Linney (61)
Michael Sheen (56)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg
Catherine Bell - Vélemények
Álmodozások kora - Vélemények
Terület (sorozat) - Vélemények
A Kiképzés (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Forrónyomon aaaaa
Francois Truffaut aaaaa

 

Fórum - Odaát (sorozat) - Szánalmas Gyökerek Klubja (783. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére ... 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 ... végére
36145. Ari159 (2012-06-10 22:54.17)   - (válasz Némethke 36142. hozzászólására)
Én most kapcsoltam oda. :D És ahogy nézem,most kezdődött? :D

Szupiiii! Most közel kerülhetek Eoinhoz a tv-n keresztül. xDDD
Azért csekkolom az íreket h néznek ki. :P


36144. Szilvi74 (2012-06-10 22:51.31) aaaaa
AZtamindenit, jól beájultam 8-kor és 10-kor ébredtem. Luci intézte a gyerkők hajmosását. Rendes volt.
Fene egye meg, hogy holnap már megint héftő van! :(( Na sebaj, kedden végre mehetek edzeni, legalább az vigasztal. Nagyon hiányzik már a kung-fu.

Huanci, gondoltam Rád, pont most láttam egy Forma1-es pilótát a TV-ben, aki nyilatkozott a Kanadai nagydijról. Fogalmam sincs, ki volt az. És mizu Kimivel? Nagykutya még?
Hát én nem találom az állatos mappád. Állatságokat találtam de ott meg nem láttam cicákat :O
Aha, kösz az infót a Hófehéres filmről.
Naa, ez jó hir, hogy jön a TrueBlood de én ezt hallottam a VD.-s kolleganőmtől, hogy nyáron már jön a True Blood. Bár, ha nagyon őszinte vagyok, most annyira nemhoz lázba. Én a Merlint várom nagyon. ÉS az Odaátot természetesen. De úgy érzem Bradley most egy kicsit helyre tudna billenteni.


Dóri, igen, nagyon rövig idő alatt ittuk meg azt a sok piát. Nem is tudom, 4 kör volt talán a 2 deci borból? Szeritnem az is gáz volt, hogy nem lehetett rágyújtani hozzá, és az ember, akkor letoltja és utána megy kis cigizni. És már jön is az újabb pohár. Á tiszta kicseszés ez a bagómentesités.
Eion is bezsongott az Olasz-Spanyol meccstől? Hogy-hogy? Kinek szurkolt? Vagy csak nézte? Jajj, hogy én hogy rühellem a focit. Azért, ha Bradley akarna meccsre rángatni, talán neki még sikerülne rábeszélni.
Jól is tetted akkor, hogy nem jöttél pacizni. Betti sem jött egyébként. Kiara azt mondja, hogy Niki mindig összeszidja őket. Érdekes csaj. Te Eszternél nem voltál még? Mintha úgy rémlene, hogy egyszer igen.

Ari, láttam a képedet a karkötőről a Face-n, nagyon klassz.
Amúgy igazad van: remélem elfelejti az egészet Balázs. SŐt, nyilván nem is hagy nyomot benne csak azt nem szeretném, ha legközelebb meglátna, akkor az jusson eszébe rólam, hogy "na a hülye p*csa" :)
Emúgy hallottam, hogy szöszmösz lett a kisbika neve? Ivy mondta még a reptéren, amikor indultunk Párizsba :)
Nálatok is esett?
Te is Forma 1-t nézel?
Jézusmária, mit olvasok!! Jujj, engem ez nagyon meg tud ütni! Öngyilkosnak lenni egy babával!! Nagyon durva. Na ilyenkor engem egy hétig nem lehet észhez tériteni, ha ilyet látok vagy hallok, nemhogy közvetlen közelről megtapasztalni. Te hogy birod? Na tessék, ez aztán dráma, én meg picsogok itt holmi egyszerű rocksztárocska miatt. :/



Adri, húúú, nagyon köszi a vigaszt ez most tényleg nagyon jól esett. De komolyan. Márminr ha olyan cukk a pasas csak nem ir le. Nem, sajnos nem ismerjük régebbről egymást. Bár én ismertem, vagyis tudtam ki ő, pl. a Gilby koncerten is az ő zenekara volt az előzenekar meg korábbról is láttam már általában előzenekarként de nem igazán volt ismerettség. Sőt a mostani sem az, mert mertem vele váltani két szót.
Szöszid most Los Angelesben van? Ott ünnepli a szülinapját? Úhh, akkor biztos mennek valami nivós klubba. Te mit adnál neki, ha hivatalos lennél a buliba?
Ja, Dóri tegnap mesélte, hogy olvasod a Trónok harcás könyvet és, hogy brutál ütemben haladsz vele ő meg nem tud :)
Áh, én utálom a focit, gondolom az Ir mecscet is inkább az ország szeretete miatt nézed. Öcséd, gondolom hogy rá van cuppanva. :)

Beus, ezekszeritn Ördi megint otthon volt? De látom, hogy már megy hétfőn oviba.
Igen, ismerős a helyzet, amit irsz a ne változtassunk A dolgot a gyerek előtt B-re. SAjnos én a másik oldalon állok. Mert én már nem nevelést látok a párom oldaláról, hanem b*sztatást. Na mindegy, szerintem málunk más a helyzet.
Ezekszerint, hogyha a lottónyeremény után tudnál csak jönni, akkor kizárólag a pénz az akadály? Mármmint a connal kapcsolatban. ÉN sem vagyok olyan, aki minden évben megengedhet magának egy ilyen vagy úgy általában. De én már úgy vagyok vele, hogy erre gyűjtök, ez egyelőre a kitűzött cél és nekem is kell, hogy legyen valami. ÉS ha belegondolok, nem iy olyan vészes, Párisz egy havi fizetésemben volt benne. OK, talán Róma egy picit több lesz de egy év alatt simán összegyűjti az ember.
Én már lassan nem is tudom, mit jelent az a szó, hogy semmittevés. A rohanás szó viszont szinte mindenhol ott van.

Ren, na ez a modnatod most megragadta a szemem, hoyg nem érdemes a Hófehér és a vadász miatt mozijegyre költeni a pénzt. AKkor nem fogom. A lányommal akartam megnézni de a kukoricával együtt nálunk egy kisebb vagyon egy mozi. AKkor hagyjuk a fenébe.



36143. Némethke (2012-06-10 22:43.22) aaaaa
:OOOOO
[link]
a méretéből ítélve lehet, hogy a húgáé :P
k*cs*g vagyok, tudom :PP XD
szerintem AKKOR IS van csaja :PPPPP


36142. Némethke (2012-06-10 22:37.13) aaaaa
ez meg Eoin tweetje: "I.Am.Getting.Very.Drunk.,........sigh Ireland sigh sigh sigh sigh"
("Nagyon.Részeg.Lettem......sóhaj Írország sóhaj sóhaj sóhaj sóhaj")
ezek szerint ő is nézi az ír-horvát meccset :(


36141. Némethke (2012-06-10 22:33.57) aaaaa
egyem meg, de cukiiiiiiiiii!!!!!!!! :DDDDDDDDD *.*
[link]
a szülei küldtek neki szülinapjára egy mikrohullámú sütőt XD
mekkora jó az a szerelés!!!!! XD


36140. Dorkosz (2012-06-10 22:18.40) aaaaa - (válasz Némethke 36121. hozzászólására)
eddig futamot néztem, bébe, de a végére odaértem:))


36139. Némethke (2012-06-10 22:18.23) aaaaa
hehehehe, Szöszikém twittere 7 perce: "Thanks for all the birthday wishes! It's been a fun weekend and there's still a day left! I'm getting to old for this s**t"
("Köszönöm az összes szülinapi jókívánságot! Jó kis hétvége volt és még van 1 nap hátra! Kezdek kiöregedni ebből a sz*rságból") :DDDDDDD
mármint a bulizásból, szívem? asszem én is. de azért iszok ma este egyet a te egészségedre is ;D


36138. Ari159 (2012-06-10 22:12.55)   - (válasz Huanci 36127. hozzászólására)
Értettem Mrs. Boss! :)

Akkor lesz külföldi nyaralás. :D


36137. Ari159 (2012-06-10 22:10.17)   - (válasz Huanci 36123. hozzászólására)
Zajlik ám. Mi is csak néztünk h mióta lett a tanya a Mónika Show központja. :D


36136. Ari159 (2012-06-10 22:02.57)   - (válasz Némethke 36119. hozzászólására)
Eléggé az.

De remélem megoldódik ez a dolog is náluk. Én nem ilyennek ismertem meg ezt a lányt. Nem tudom mikor hülyült meg ennyire.


36135. Ari159 (2012-06-10 22:00.58)   - (válasz Beus25 36117. hozzászólására)
Azért csak nem. Hátha most kitombolja magát. :))) :D

Azért kíváncsi leszek rá h mit sikerül megvalósítanom belőle.

Jó nyaralást nektek! Ti is szép helyekre mentek majd. Jó ha az ember egy kicsit kitud kapcsolódni,meg pihenhet egy picit. :)


36134. Beus25 (2012-06-10 21:56.38) aaaaa
Lányok jó éjszakát mindenkinek! Muszáj eltennem magam, mert holnap meló van :)


36133. Beus25 (2012-06-10 21:55.45) aaaaa - (válasz Huanci 36132. hozzászólására)
Valóban nem ártana megnézni az utolsó részt, mert nálam is nagy homály van :)

A vérpáducokat kihagytad :DDDDD


36132. Huanci (2012-06-10 21:51.58) aaaaa - (válasz Beus25 36131. hozzászólására)
én is!!
Bár én most arra leszek kiváncsi milyen új lényeket hoznak elő!!
Mert ugye vannak itt vámpirok,alakváltók vérfarkasok,szellemek,tündérek,minden évadra jut egy új faj:P
bakker lehet azért újra kéne néznem az utolsó részt mert csak töredékekre emlékszem,de az megvan hogy Tara kinyiffant a végén a hülye Sookie meg ejtetet Billt ami nem annyira zavar de hogy Ericet is?? XD


36131. Beus25 (2012-06-10 21:41.20) aaaaa - (válasz Huanci 36130. hozzászólására)
Tényleg!!! Akartam is szólni nektek, csak kiment a fejemből!! Ma is jött emlékeztető facebook-on... Annyira vártam, hogy már folytassák!! Remélem gyorsan lesz majd felirat is!


36130. Huanci (2012-06-10 21:34.12) aaaaa
Ááááá Szilvi!!!!!
Most olvasom ma indul a True Blood 5.évada!!!XD
Szóval holnap már töltjetjük is!!
Jujjj ez most tökre feldobott Eric drága visszatér
[link]

Lesz mit nézni!!


36129. Huanci (2012-06-10 21:32.29) aaaaa - (válasz Beus25 36128. hozzászólására)
Igen nézem XD Le sem maradohatok róla!!

Igen a 7.évadnak most lett vége,bár az csak 13 részes lett:S


36128. Beus25 (2012-06-10 21:29.38) aaaaa - (válasz Huanci 36124. hozzászólására)
IGen, a hétvégék mindig elszaladnak!! Már alig a pénteket :DDD

Most is azt nézem közben, igaz, hogy eddig még sokáig nem jutottam :DD
Azt hiszem, hogy 7 évaddal elleszek egy darabig :DD

Tényleg nem tudtam, nagyon meglepődtem.... Nagyon szép a csajszi ruhája!

Nézed az F1-et? nekem az zümmög még itt a fülemben :D


36127. Huanci (2012-06-10 21:22.21) aaaaa - (válasz Ari159 36114. hozzászólására)
nem habár hanem igenis jöttök!!!XD
És remélem mindenki tud jönni, Beus te is!!!
Ivyvel beszéltük hogy ösz környékére lőnénk be adolgot mert akkor a nyaralók is itthon lennének már,de azért mindenképp Betti elutazása előtt még!!


36126. Ren14 (2012-06-10 21:21.29) aaaaa
Sziasztok!
Nagyjából visszaolvastalak titeket, de termeltetek ám reggel óta:))

Szilvi igen, az az ismerősöm férfi, aki most jött haza franciából:D

Huanci látom Te is megnézted a Hófehérkét és nem igazán nyerte el a tetszésed:) Szerintem is egy délutáni filmnek, uncsi helyet megteszi, de amúgy nem nagy szám, mozijegyre nem érdemes költeni!

Ari a filmet én is csak a vadász miatt néztem meg:D Főleg, mert itt is hosszú a haja:))
Látom új hobbit találtál magadnak, nagyon szép lett a karkötő!! Bővítheted az "üzleted"!!!:D Én is próbálkoztam vele pár hónapja, de nekem nagyon nincs kézügyességem, egy félét tudok "fonni", de ennyi:S

Most nálunk is dörög meg szakad az eső, de ennek csak nővérem örül, mert így holnap nem lesz neki meló, mármint bemegy, de 5 helyett csak 7-re, és délben úgy is haza küldik őket:))


36125. Huanci (2012-06-10 21:19.50) aaaaa - (válasz Beus25 36110. hozzászólására)
Te se tudtad hogy ki Channing felesége??
Pedig igen az első rész forgatása alatt jöttek össze
[link]
[link]


36124. Huanci (2012-06-10 21:16.33) aaaaa - (válasz Beus25 36104. hozzászólására)
Hát tudod én sose vagyok sori nélkül XD
Most épp a Pretty Little Liars gyűröm:P
Bár nagyon hiányoznak a megszokott sorijaim:(

Én nagyon szeretem a Csontot,imádom a két főszereplőt ahogy húzzák egymást!XD

Kül jól vagyok,holnap megint meló,ami kicsit letör,olyan gyorsan elmúlik a hétvége mindig:S
Akkor pihenj sokat majd!! Szombatra meg jó horgászást!!


36123. Huanci (2012-06-10 21:13.26) aaaaa - (válasz Ari159 36101. hozzászólására)
Húú na ez is durva:S Látom felétek is zajlik az élet nem csak itt:(


36122. Beus25 (2012-06-10 21:13.24) aaaaa - (válasz Bambababy 36118. hozzászólására)
Ovi 07.13-ig van, és 08.21-én kezd újra. Sajnos nincs egész nyáron :DDD pedig Ördivel baromira nem lesz egyszerű a dolog...
Ilyenkor én is visszasírom az iskolás éveket!! :DD

Amúgy régóta házasok??


36121. Némethke (2012-06-10 21:11.38) aaaaa
bazz, Dóri, már majdnem fél órája megy az ír-horvát meccs!!!!!!!!! :OOOO :S
eddig 1-1! nézed? :)


36120. Beus25 (2012-06-10 21:10.57) aaaaa - (válasz Dorkosz 36115. hozzászólására)
Naa akkor csak sikerült... Emlékszel beszéltünk róla még mielőtt utaztál volna, és mondtad hogy tuti nem fogtok oda bejutni :)
Milyen kajcsik voltak???
Én is várom már hogy lejussunk Balcsira, elvileg tervben van, de nem tudom, hogy hogyan jön majd össze... Tényleg nagyon jó lehetett a víz...23 fok már tényleg nem kevés! Hát a déli partnak ez az átka, viszont nekem meg Ördi miatt jobb lenne. El tudna pancsizni :)


36119. Némethke (2012-06-10 21:10.11) aaaaa - (válasz Ari159 36116. hozzászólására)
jaj, ez nagyon cinkes :S
mármint a csaj (most nem azért) de megérdemelte a sorsát, de titeket mi a f*szért rángat bele? elhiszem, hogy segítséget akart kérni tőletek, na de nem igaz, hogy nem tudta már előre, hogy ez lesz. ismernie kéne a pasiját ahhoz, hogy másokat ne keverjen bele szándékosan a balhéikba :P


36118. Bambababy (2012-06-10 21:08.52) aaaaa - (válasz Beus25 36110. hozzászólására)
szia Beusom!!
én is tökre meglepődtem:PP
aha,ő az a csaj!!
holnap Ördinek ovi??nálatok meddig van ovi?egész nyáron?
itt suli már csak a jövő héten
na,ilynkor szeretnk még sulis lenni,amikor jön a nyári szünet:D



36117. Beus25 (2012-06-10 21:08.01) aaaaa - (válasz Ari159 36114. hozzászólására)
Nahát ezek nagyon szép kilátások!!! XDDD Akkor még 14 évig küzdhetek egyfolytában XDD

Na ahogy olvasom azért tartalmas lesz a nyarad, ha mind véghez is viszed amiket elterveztél....

Hát nekünk egyenlőre most Dömsöd, aztán a többi baromira képlékeny... Szeretnék lemenni Ördivel párommal egy hétre valahova Balcsira, aztán augusztus végén pedig, ha összejönne annyi pénz, akkor baráti társasággal Horvátországba... De ez sem biztos még, mert Görögbe is vacilálnak, na arra most nem fogunk tudni annyi pénzt összeszedni, szóval ha oda mennek, akkor az aug. végi az kimarad...
A szentendrei talit pedig már nagyon-nagyon várom!!!!


36116. Ari159 (2012-06-10 21:03.20)   - (válasz Némethke 36112. hozzászólására)
Hát kb ez volt. Nagyot néztünk.

Nálam pár évvel idősebb. Talán 24 éves lehet.

Na ez meg a másik h így mi is belekeveredtünk.

Nem tudom,valszeg elakart szökni előle. Eléggé maffiás a pali... :S


elejére ... 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 ... végére

Kapcsolódó fórumok

VéleményekLifeisamovie, 2024-09-21 19:0211643 hsz
Melyik a jobb pasi?Törölt felhasználó, 2023-06-03 20:0781278 hsz
Destiel rajongók vannak itt? (ellenzők inkább NE írjanak!)Megan O'Conell, 2023-02-27 15:261 hsz
Szerintetek mi lesz a sorozat vege?Es mennyi evadot fog meg kibirni?Halember, 2019-05-02 01:1721 hsz
Szólánc (supnat)Yvettke, 2018-12-21 12:361952 hsz
Best of beszólások&videókNmo008, 2017-08-18 00:551353 hsz
Season 9Ancksunamun85, 2017-03-02 10:3561 hsz
KeresemSipicipi, 2017-01-19 08:57376 hsz
Mikor adják a következő évadot?LGarib, 2016-12-27 21:14196 hsz
11. évadEmpire, 2016-07-01 08:3731 hsz

Összes Odaát fórum (44 db)
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk