Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-03-13
Barátnők
Marked Men - Tetovált srácok
Szerelem
Túlélők

2025-03-06
A konyha
Andrea szeretete
Fekete kutya
Haláli állatok hajnala
Mickey 17
Mindörökké tiéd

2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Egy új kezdet
- Izaura TV, 17:50
Exférj újratöltve
- RTL Három, 18:45
A mestergyilkos - Feltámadás
- Moziverzum, 19:00
Kispályás szerelem
- Film Café, 19:10
Nathalie második élete
- Filmbox Family, 19:15

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Tom Arnold (66)
Martin Kove (79)
Rob Reiner (78)
Connie Britton (58)
Moira Kelly (57)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2022-es választás
Elon Musk - Vélemények
- Filmes Sámánok Rendje -
Milyen könyvet olvasol jelenleg ?
Mit hallgatsz most?

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A híres - Ron Burgundy legendája aaaaa
Rosemary Myers aaaaa

 

Fórum - Kutyák szigete - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

10. Konföderációs katona (2021-05-14 19:14.03) aaaaa
Az első olyan film amit én találtam, és nem szenvedtem rajta, mint a A 25. Birodalom, vagy az Iron sky...

De most komolyan. Nagyon tetszett, azt hittem szenvedni fogok újfent egy filmen, ehelyett tök szórakoztató volt...




9. Thomassd (2019-08-05 19:19.18)  
Vígjáték ?
Neem



8. Nyolcadik utas (2019-07-19 00:01.29) aaaaa
Különös film, egyedi megoldásokkal, művészi beütéssel, de számomra maradandó élmény nélkül.


7. Cantri (2019-01-28 14:40.48) aaaaa
Ha az ember megcsömörlik a középszertől mindig számíthat Wes Andersonra. Az amerikai ezúttal talán visszafogottabban vezényli művét, de zsenialitása így is minden egyes képkockán tetten érhető. A voice cast pedig szimplán bámulatos, jól mutatva a respektet az egyedi látásmódú rendező felé. A rókás alkotáshoz hasonlóan remek szórakozás sült ki újfent Anderson stop motion mániájából, mert igenis nekünk nagyobbaknak is jár néha ilyen kis ínyencség.


6. Tjunior (2018-08-17 19:08.06) aaaaa
Azt kell mondanom szép lassan Wes Anderson fan lettem. A Holdfény királyságnál kezdtem ráérezni. Az addig látott filmjei inkább furcsák voltak számomra mint jók. A Kutyák szigete ugyan kicsit visszalépés minőségben a Grand Budapest Hoteltől de azért finom kis ujjgyakorlat.


5. HMáté33 (2018-05-13 02:23.08) aaaaa
Igazi Wes Anderson-show a várakozásoknak megfelelően, megint meg lehetne oldani a rendező stílusjegyeiről írott disszertációt mindössze ezt az egy filmet látva.
Valahol ebből is következik, hogy a sztori nem egy heuréka-élmény, inkább csak eszköznek használja azt Anderson, hogy világnézetéről beszéljen, illetve saját vizuális nyelvén alkosson színekből, beállításokból, vágásokból.

Nyilván az all star cast ezúttal is pipa, és zseniális ahogy Edward Norton és társai kutyabőrbe bújva is szállítják a szokásos andersonos párbeszédeket. Tényleg egy olyan művészről beszélünk, aki színészvezetéséről is rögtön felismerhető, az utolsó hanglejtésben is tetten érni saját egyedi stílusát.

Már csak ezért is jó móka a Kutyák szigete, meglepetésekre nem kell számítani, de ez pont az az eset, ahol ilyesmire talán nincs is igény.


4. Colby86 (2018-05-04 08:33.44) aaaaa
Wes Anderson nem igazán az én világom, de elismerem az érdemeit, és hogy minden filmje baromi egyedi, így minden Anderson-filmje pár évente egy igazi mozis esemény. Tehát egy filmrajongónak szerintem illik látni az éppen aktuális művet, ahogy pl egy Tarantino-filmet is. Minden eddigi filmjénél azt éreztem, hogy valami marha egyedi, kreatív, igényes dolgot láttam, de ahogy kezdtem is, nem az én világom, közelebb áll hozzám egy jó piszkos látványú Fincher vagy Tarantino, mint ez a kimívelt, cukros-mázas világ. A Kutyák szigete tetszett eddig talán a legjobban az életművéből, nagyon látványos,vicces és még komoly mondanivalója is van.


3. Gedzo (2018-05-02 20:37.58)  
Valószínű, hogy még nem láttatok Wes Anderson filmet, kezdjétek el, megéri :)



2. Kudara (2018-05-02 13:59.34)  
A sztori jónak tűnik, előzetes alapján még vicces is, de... Csak nekem mocskos ijesztőek ezek a figurák? :D


1. Gabroca (2018-03-04 07:20.51)  
huuu ez szörnyű...



Kapcsolódó fórumok

VéleményekKonföderációs ka.., 2021-05-14 19:1410 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk