Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-03-06
A konyha
Andrea szeretete
Fekete kutya
Haláli állatok hajnala
Mickey 17
Mindörökké tiéd

2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

2025-02-20
A birodalom
Mágikus állatok iskolája - Az Erdő napja
Rosszfiúk: Füllentések és alibik
Szeptember 5.
Szeretetreméltók
Szimat naplója

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Gyerekjáték (2019) (Blu-ray)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Eredet
- HBO3, 10:01
Közöttünk az űr
- Film+, 10:30
Kálmán-nap
- HBO, 10:41
Dzsungeltúra lúzereknek
- Film Mánia, 11:05
Megéri a kockázatot
- Mozi Klub, 11:15

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Timothy Spall (68)
Donal Logue (59)
Adam Baldwin (63)
Daniel Olbrychski (80)
John Pyper-Ferguson (61)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2022-es választás
Filmkereső
Ma este gyilkolunk - Vélemények
Dolgok, amik nagyon idegesítenek
Szólánc-angol szavakkal

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Az Európa-rejtély aaaaa
Elek Judit aaaaa

 

Bordal hozzászólásai

Ugrás Bordal adatlapjára

elejére ... 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 ... végére

Kézilabda - szeretitek? Van kedvenc csapatotok?

2016-11-14 09:23.04
Hidd el, ennyivel semmi estre sem jobb csapat a Vardar! Az igazi képet Szkopjében láthattad. A Fradinak - azon túl, hogy nem a tegnap volt a napja - ráadásul semmi nem jött be. Kimaradtak azok a helyzetek, ziccerek, amelyek máskor garantáltan bementek, a Vardarnak meg annyira összejött minden, hogy már maguk is csodálkoztak.
Ráérünk még azon meditálni, kik jöhetnek a másik csoportból.


2016-11-13 20:35.20
Szkopjéban döntetlenre hoztuk a meccset úgy, hogy szinte az utolsó pillanatban mentette a Vardar döntetlenre a meccset.


2016-11-13 16:32.13
Nehezemre esik leírni! Megalázó vereséget szenvedtek a lányok. Szkopje után mindenre gondoltam, csak erre nem!


F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról

2016-11-13 10:48.26
Horváthnak annyi köze volt a dologhoz, mint Mackó sajtnak a brummogáshoz. A gólvonalon álló finn védő belebikázta a labdát a saját kapusába. Róla pattant a labda a hálóba.


2016-11-13 08:07.05
A nosztalgiázás azért jó, mert vannak szép emlékek labdarúgásunk múltjából, amire emlékezni lélekemelő, és újra megerősít lélekben, hogy talán lesz még egyszer az életünkben részünk hasonlókban.
Azt mondod nem vagy idős, és emlékeid, jó részét atyádnak köszönheted. Ez önmagában is jó, mert van aki emlékeztessen. Engem atyám egy másik kor csodáival traktált. Pl a legendás Schlosser vagy Orth zsenialitásával. Vagy a Fradi 100%-os bajnokságával. A legendás "T" betűs csatársor remeklésével. (Tánczos, Takács II: Turay, Toldi, KohuT). Az "Agytröszt" (Cseh II. Sárosi dr. Zsengellér belsőhármas) vitézi tetteivel.
Na de hagyjuk! Nem szabad belemélyedni nagyon, mert akkor se vége, se hossza nem lesz a történeteknek, és ez a topic a jelenről is szól.


2016-11-12 23:28.16
Tudod, abban az időben még valóban nem volt trendi karikára rúgni az ellenfelet, ha kicselezted, vagy elléptél mellette.
Ajánlok egy eklatáns példát. Nézd meg, ha teheted a legendás Wembley-beli 6:3-as meccset! De nézd ám folyvást a kezdő sípszótól! És akkor azt fogod tapasztalni, hogy Leo Horn,- a kor legkiválóbb bírója volt akkor tájt - a 28. percben sípolt először szabálytalanság miatt.


Kézilabda - szeretitek? Van kedvenc csapatotok?

2016-11-12 19:52.23
Izlandiak


F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról

2016-11-12 15:57.58
Zöldséget írtam! az az elátkozott nap 2011-ben volt.


2016-11-12 15:19.13
Figyu! Ha nincs aki kiszolgálja, halott ember. Ez nem tud labdát szerezni! S ha nem kapja úgy és akkor a labdát, ahogyan azt elvárja, leüvölti a fejét mindenkinek és elmondja őket mindennek. Eme dolgairól már elégszer hallhattál az elmúlt időkben.
Nem mondom, hogy kutyaütő lenne, de azért ez az ötszöri Aranylabda méltánytalan. Más mérlegelési szempontok szerint kéne elemezni és odaítélni.


2016-11-12 14:54.57
Lengyel barátaink igazi barátok, sőt testvérek! Mint látható ezt az összetartozást nem csak szajkózzák. Már azon se lennék meglepve, ha egy lengyel meccsen a Nélküled c. himnuszt énekelnék!


2016-11-12 14:52.55
Merengőre fogtam a dolgokat. Már megint. És kutatok az emlékeimben. Próbálom feleleveníteni azoknak az Aranylabdásoknak a névsorát, akiket a brazilok meghívtak magukhoz, kápráztassa el őket művészetével. Mert még mindig azt hitték, hogy csak álmodták az egészet.
De csak egy nevet sikerült felelevenítenem. Nem árulom el, hogy hívják/hívták. Még a végén azt találod hinni, hogy bárkivel is egy napon akarnám emlegetni.
Azon az elátkozott napon (1971) a foci is meghalt!


2016-11-12 08:56.54
Vissza kell kanyarodni egy korábbi eszmecseréhez. Dobsony, Csabaga és még néhányan, akik hozzászóltak tudják miről van szó.
Ami miatt most írok, az nem más, mint az argentin válogatott gyászos szereplése. Legutóbb egy sima hármast kaptak Brazíliától és kiborult a szaros bili.
A nagy Messi, panaszkodott, hogy szarban vannak. Így, röviden! Neki se ment a játék. Persze, mert nem voltak körötte azok a kvalitások, mint a Barcában.És az előtte felsorakozó védelem se a Gyirmóté.Emlékeztek urak, ugye? Mire vinné Lionel barátunk akár a regnáló Vasas csapatában?Megmosolyogtató, ugye? Úgyhogy ne sztároljuk őket érdemtelenül, mert sikereiknek csak kis része a saját kútfő. A lényeget a köröttük lévő szupercsapat produkálja.
Lehet vitatkozni!


Dajkamesék hölgyeknek - Vélemények

2016-11-11 14:14.25
Ezzel a filmmel indult - keletkezett - filmgyűjtési lázam anno 19.. mit tudom én már hányban.Kedves emlék. David Niven-t kedveltem és kedvelem ma is. Brando-t kevésbé, de ez nem von le semmit a múltat idéző emlékeim szépségéből. Magát a filmet moziban láttam először anno tizenéves koromban vagy ötven éve.


Donald Trump - Vélemények

2016-11-11 08:17.59
Mindkét ember abba a kategóriába tartozik, aki a futottak még jelzővel jellemezhetők. Az USA elnöki székébe mégse üljön akárki.
Hillary Clinton: külügyminiszterként sem alakított maradandót. Semmi esetre sem hasonlítható egy Dulleshez vagy egy Kissingerhez. Mit várhattunk volna tőle elnökként?
Trump: bizonyára nagyszerű ingatlan specialista vagy média személyiség. Na de egy olyan ember, aki hol a demokraták, hol a republikánusok színeiben próbál politikai karriert csinálni? Hogy eleddig nem sikerült az nem a véletlen műve.


2016-11-10 19:13.58
Igazad van teljes mértékben. Már én is fontolgattam a téma lezárására a javaslatomat, de Te megelőztél.
Köszönöm!


2016-11-10 15:32.02
A Tonkíni öbölben történtek is tisztázhatóak lehettek volna csak be kellett volna ismerni, hogy nem a vietnamiak bombázták, hanem az amerikaiak, és nem tévedésből! Ugyan már, kérem! (Nem vagyok sem kommunista, se kommunista érzelmű, nem is voltam, nem, is leszek, de a történelmi tényeket nem kéne tán meghamisítani). Az ürügy kellett! Mind a két helyszínen, mind a két időpontban.


2016-11-10 13:55.14
Pontosítsunk! Kennedy anyagilag és ideológiailag támogatta Dél Vietnamot a kommunista Észak elleni afférban, de katonailag nem avatkozott be, sőt ellenezte is azt. (lehet, hogy ez is a rovására íródott?). A tényleges háború kiterjesztése már Johnson nevéhez fűződik. De az már 1964. augusztusában történt a Tonkini öböl-beli affér ürügyén. Hogy bombázták az öbölben állomásozó amerikai rombolókat. Én azt hiszem, ez az esemény bátran összevethető Kassa bombázásával. Az egész indokíni esemény sorozatot, amit még a franciák kezdeményeztek az ötvenes évek közepén, ne mossuk már össze a vietnami háborúval!


2016-11-10 13:34.45
Egyáltalán: mi a "jó" elnök ismérve (Amerikában)? Hogy természetes halállal hal meg regnálása alatt? Mert a megbuktatottakon kívül csak a gyilkosság jöhet szóba. Egy biztos: hiába tartották és tartják még ma is sokan J.F.K.-t minden idők legjobb elnökének, valaki(k)nek nagyon a bögyében lehetett. Itt aztán szabad a vásár/gazda. (CIA, KGB, Kuba, maffia stb.)


2016-11-10 13:18.04
Milyen olyan? Feltételezem, hogy mindketten ismerjük politikai tevékenységét. Elég talán ha a vietnami háborúra célzok. Nem tartozott a pacifisták táborához, az biztos!


2016-11-10 12:42.53
És ki lett volna az alelnöke, aki elfoglalta volna megüresedett trónját? Mert Amerika anno nagyon rosszul járt Lyndon B. Johnsonnal, aki J.F.Kennedy utódja lett.


2016-11-10 11:01.27
Bármelyiküket szemléljük akár a közel vagy távolabbi múltból: egyiküket se képzeltem el egy nagyhatalom fejének. Nem járt jól az emberiség vele, de Hillaryval se járt volna jobban.Más nem volt a palettán.


Kézilabda - szeretitek? Van kedvenc csapatotok?

2016-11-10 10:09.10
A lényeg, amit tudok róla, hogy a BL, KEK stb. tehát nemzetközi tétmérkőzést nem rendezhetnek benne a kicsi befogadóképessége miatt.A beltéri képeket - gondolom - Te is láttad. Hiányolnak bizonyos helyekre ki nem helyezett képernyőket.
Maga a meccs: A II: félidő elején a Siófok vérszemet kapott a kis különbség okozta lehetőségtől, és taktikát változtatott. Ezt a Fradi könyörtelenül kihasználta és pillanatokon belül 9 gólos előnyre tett szert. Aztán ezt az előnyt el is szórakozta. Visszajött a Siófok két gólra. Akkor Gábor leteremtette őket. Megrázták magukat és ez a tízgólos előny lett belőle.


2016-11-09 19:28.27
37:27 a vége.


2016-11-09 19:03.04
40. perc:23:17


2016-11-09 18:18.30
Dobsonynak!
Nézed a Fradi - Siófok meccset az Üllőim u 129-en?


Vaklárma - Vélemények

2016-11-09 17:06.38
Ki volt az a marha, aki a film beharangozóját írta? És ki volt az a másik, aki ezt kontrollálás nélkül elfogadta?


Blood kapitány fia - Vélemények

2016-11-09 15:53.57
De a film nem erről szól, hanem tulajdonképpen innen kezdődik. A fiú története. Blood kapitány fiáé!


2016-11-09 15:52.45
Igen, ami az beharangozóban le van írva, az az apa története. Onnan szerzünk róla tudomást, hogy egy párbeszédből, ami a film legelején zajlik az anya és a fiú között.


Melyik színésznővel/színésszel feküdnél le legszívesebben?

2016-11-08 14:37.19
Zöld/fehér testvérem! Nem állsz híján az akasztófahumornak!


Alain Delon - Vélemények

2016-11-08 13:21.15
Uram, atyám! És hány, de hány zseni volt és van még napjainkban is! Pusztán a franciákat figyelembe véve!
Hirtelenjében több, mint egy tucatot számláltam össze. De azért H B!


elejére ... 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 ... végére

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk