Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

2025-02-20
A birodalom
Mágikus állatok iskolája - Az Erdő napja
Rosszfiúk: Füllentések és alibik
Szeptember 5.
Szeretetreméltók
Szimat naplója

2025-02-13
A nyár utolsó napja
A tanár, aki a tengert ígérte
Amerika Kapitány - Szép új világ
Bridget Jones: Bolondulásig
Éjféli játszma - Mindörökké démonok
Sünvadászat

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Gyerekjáték (2019) (Blu-ray)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Az angyal
- Film Café, 15:55
Kong: Koponya-sziget
- HBO, 16:10
Egy zseni, két haver, egy balek
- AMC, 16:10
Briliáns válás
- Mozi Klub, 16:20
Nicsak, ki beszél?
- RTL Három, 16:25

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Kim Coates (67)
Kelsey Grammer (70)
William Baldwin (62)
Mélanie Laurent (42)
Shauna MacDonald (44)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Puzsér Róbert - Vélemények
F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg
Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?
Donald Trump - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Megtorlás aaaaa
Ed Harris aaaaa

 

Az utolso szamuráj hozzászólásai

Ugrás Az utolso szamuráj adatlapjára

elejére ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... végére

A galaxis őrzői 2. - Vélemények

2018-08-08 13:22.36
nem tudom....persze a faszi bunkó volt,amiket irt kimondottan paraszt.nem védeném,bár a galaxis őrzői vélhetőleg miatta (is) olyan jófajták.de,nem most irta.paraszt,bunkó dolgokon meg mi is nevetünk,amik sérthetik más csoportok,vallások,szexuális beállitottságuak tagjait,gondolatait,véleményüket,bármit hadd ne irjam végig.értem,miért pakolták ki,valahol ők se tehettek mást,főleg amit képviselnek.ugyanakkor a hibát ők is elkővették,mert nem tudtak róla,illetve ha az ürge őszite megbánást tanúsit,nem keresztényi dolog a megbocsátás is?.))Valamilyen formában.


Bugsy - Vélemények

2018-08-07 23:49.19
Nagyon szerethetsz ha ilyen lelkesen követsz, momoaszopógép 😄


Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?

2018-08-07 19:13.41
naaaaaaaaa:9)


A Bounty - Vélemények

2018-08-07 17:16.41
nem a te mércéd szerint van ez itt:)


Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?

2018-08-07 17:10.10
szallona mondta egy bőrtőnőrnek:))


A jövő hírnöke - Vélemények

2018-08-07 15:21.13
ezen a szar válaszon ennyit kellett gondolkodni??DDD


Mission: Impossible - Utóhatás - Vélemények

2018-08-07 15:06.47
Horribile dictu


Miért osztályoznak az emberek olyan filmeket, amiket még nem is láttak?!

2018-08-07 15:04.14
más az,hogy magamban,és más az,hogy odabiggyesztek valamit,amiről fogalmam nincs.amúgy az emberiség egyik legnagyobb baromsága az előitélet.mindennel kapcsolatban.
egy sorozaton belül is van jó,avagy trébb.freddy..péntek 13...de még a potter vagy az alkonyat filmeknél is markánsan ide oda szaladgál a minőségmutató.bond filmeknél,stb...áh.továbbá,mert valaki valamit megnéz,nem biztos tetszik neki,tehát lepontozza.


Nyílt tengeren - Cápák között - Vélemények

2018-08-07 14:35.32
Amire gyártották,hozza.
Nem tudom,mikor cseng le a kézikamerás horrorok ideje-gyanítom,mert olcsók,sosem-persze itt is illik belekötni abba,mikor fosol...nem kamerázol.Ha küzdesz az életedért,pláne nem.
A Cage Dive bizonyos jelenetei amúgy jól sülnek el,vér az nincs,és kapunk három olyan szereplőt,drukkoltam azonnal a cápáknak,barracudáknak,óriáspolipnak,NAV ellenőrnek ,bárkinek,aki azoknak kárt okoz.A szépmellű csaj szövegkönyve a második oldaltól csak üvöltés meg sikítás,és bár persze erről nem ő tehet,de idegesített,a fiúk se jártak jobban.Persze hogy legyen valami plusz,belevittek egy szerelmi háromszöget,csak éppen...minek??Viszont pozitívum,hogy rövid illetve hogy még az operatőrt is megették.


Bugsy - Vélemények

2018-08-07 14:24.20
A mű sok helyen torzít:Bugsy Siegel-ből nem kevés helyen megpróbál szerethető figurát csinálni(Amúgy a maffiafilmeknek valahol pont ez a sarkalatos pontjuk,olyan emberekért drukkolunk,akik ölnek,vernek,zsarolnak,a törvény túlsó oldalán állnak--ám pont ez bennük a menő,az érdekes és izgalmas.)
Barry Levinson kimondottan régivágású munkája mára sajnos elfeledett:kár érte.A Bugsy hihetetlen erővel,képekkel,zenével hangulattal idéz meg egy letűnt kort,ahol a bűn nőket hatalmat és pénzt szült (ma nem??...),sokszor azért,mert azt modoros szépfiúk terjesztették puhakalapban.Benjamin Siegel egyszerű,szegény zsidó családból származott,és pályafutása-ha lehet így fogalmazni-sok tekintetben párhuzamot mutat más legendás gengszterével,ő is tinédzserként túlvan első gyilkosságán.Siegel ügyesen lavírozik a törvény elől-számtalan piszkos húzása ellenére egy 100 dolláros bírságot tudnak csak felmutatni a rend őrei.-mikor is egy killer miatt elég tré alibit tud igazolni:elküldik hát Kaliforniába.Hamarosan olyan emberek keresik ott társaságát,mint a Warner főnöke Sinatra vagy Curtis , és a film ott is hazudik,Mussolinival leginkább egy fegyverüzletet szeretett volna nyélbe ütni,csak nem jött össze.A Bugsy nevet amúgy valóban gyűlölte,és volt akit elég rendesen elpáholt,csak mert használta előtte.Siegel valóban beleszeretett a Flamingó hotel tervébe,ám valószínüleg ez is okozta halálát:mint Levinson munkája is utal rá,a folyamatosan gyarapodó költségeket a Szindikátus nem élte meg jó szívvel,és kiadták likvidálására a parancsot.Erre rásegített még a hotel katasztrofális mérlege nyitáskor,illetve egy hét üzemeltetés alatt sem hozott hasznot.A film utal rá,szemen is lőtték:a boncolás bizony mást mondd....
Az ekkor aranykorát élő Barry Levinson többek utálatát kivívta azzal,tortasütő gengsztert csinált Siegel-ből,ám a szerelmének mélységéről Virginia Hill irányába vélhetőleg nem tévedett,viharos de igazi romantikus viszonyuk volt.Valóban a nő otthonában érték a lövések,és már másnap átvették a Flamingó irányítását:az egyik legszebb zárókép az,ahogy a feliratoknál a múlt átvált a (90-es évek...) "mostjába",érzékeltetve,Siegel elképzelései Las Vegas-ról bizony nem voltak butaságok.Amiben a film eltér a többi,hasonló munkától,nincs benne annyi erőszak,és az is visszafogottabb:leginkább a kapcsolatokra koncentrálnak,és Siegel üzleti húzásaira.A szereposztás parádés,Warren Beatty páratlanul jó,érdekes,hogy a forgatás alatt jött össze ha jól emlékszem Annette Bening-gel,és a híres nőcsábásznak e remek színésznő 4 gyermeket is szült.A két főszereplő mellett pedig hatalmas nevek-Ben Kingsley,Elliott Gould -is feltűnik,mégis az álomgyári sziklaember,H. Kietel talán a legjobb,igazi,testhezálló karakterében lubickol.Sokan dicsérik a zenét...némi ellenvélemény,a világ egyik legjobb zeneszerzője,Ennio Morricone nagyjából nem tett mást,mint az Aki legyőzte Al Capone dallamait kicsit átírta.Hallgasd csak meg nyugodtan!
Ami a Bugsy-t mindenképpen az átlag felé emeli a színészi játékon kívül,hogy hangulatfilm:gyönyörűek és profik a képek,Levinson remek formában,érti és érzi mikor kell drámainak is lenni,és a mondatok amiket a szereplők szájába adnak se vallanak kudarcot,nincsenek benne töltelékmondatok.Jó kis darab ez,érdemes rástartolni,utána meg utánanézni persze a valóságnak is,mert sok helyen bizony az... érdekesebb.


A jövő hírnöke - Vélemények

2018-08-07 14:18.29
császár.látod,ehhez is hülye vagy:))


2018-08-07 13:33.26
ez már önmagad számára is kínos:))


Meg - Az őscápa - Vélemények

2018-08-07 11:08.20
Ez egy,finoman szólva trash regény feldolgozása, nálunk is megjelent. Baromi rég, és már akkor is azt írták ajánlóba rá, épp filmesitik. .... KB 10-15 éve 😄😄😄


FIGYELMEZTETÉS

2018-08-07 10:46.44
Mondom, mint a wellness. No még kicsit


A jövő hírnöke - Vélemények

2018-08-07 10:45.23
Látom, keresed az értelmiség véleményét, igaz, meg még nem érted 😄😄😄


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2018-08-07 10:43.52
Ja, ő is én vagyok??? Még ki?? 😄😄


FIGYELMEZTETÉS

2018-08-07 10:42.36
Tisztelni azt szokták, aki megérdemli. Mivel te olyan sötét vagy, 4 tonna kőszén batman reflektor melletted, csak szivatni tudunk 😄😄😄😄


2018-08-07 02:09.42
A stílusod azóta sem vãltozott ugye momoaszopõ???itt diszelegsz pãr régi neveden.


Mission: Impossible - Utóhatás - Vélemények

2018-08-06 22:29.16
Csak ez?? 😄😄


Fogságban (2013) - Kérdések

2018-08-06 13:04.05
momoaszópógép,kérdésed van??ird bátran,tudjuk hogy ostoba vagy én meg bármibe segítek.no?


2018-08-06 09:08.28
De, ezt a dolgot mindenkép valami reakció követ, nem igaz??


Jason Momoa - Vélemények

2018-08-05 22:51.12
Igen, látjuk 😄😄


2018-08-05 21:27.00
igen,azt tudsz meg hápogni mikor itt trén érzed magad:))


Atomszőke - Vélemények

2018-08-05 21:25.35
Az Atomszőke rohadt jó kis akciófilm,amit már csak azért is érdekes megnézni,hol vágtak:mert vágtak ám,profin:))
The Coldest City képregénysorozat alapján készült,és mivel David Leitch rendezte,naná hogy az akciórészeknél erős:de ott nagyon.Mellnélküli de mégis gyönyörű Theron a negyedi X után is bátran veri kabátos/magassarkos 48 kilójával a rendőrséget vagy a böszme nagydarab ellenséget,és még hihető is a dolog,mert vérprofin van megrendezve.Törnek a csontok,véres,kulcs az arcban,és közben a 80-as évek slágereiből is lepörgetnek néhányat,mintha B. Tóth Laci bácsi vezetné a Poptarisznyát.Eszméletlen jól megteremtették '89 hangulatát,csak ott lóg ki a lóláb,Theron ha mutogatja magát,inkább a 2010 utáni fehérneműcuccokban próbál szorosabb kötődést okozni a férfi sliccekben,Momoaszopó így ki is hagyhatja:)).
A történet se rossz,ám érződik,hogy Leitch nem annak mesélésében profi:nem nagyon értem,itt mit nem lehetett pl követni,van néhány csavar,oszt jónapot,de többet előrevetít már előtte fél órával például McAvoy hazugsága.Nem,a film leginkább mint akciófilm értékelhető,kíméletlen,gyors,faszán vágott ,és Theron-aki amúgy fizikailag is sokat készült a szerepre-ismét bebizonyítja,coolságban nincs párja.Van ebben a nőben valami hideg tűz,és nem is kell rájátszania,színészileg is odapakolta rendesen magát.


Jason Momoa - Vélemények

2018-08-05 21:19.05
nem mellébeszéltem,hanem leírtam,a thornál is arénáztak a történészek,de mivel mint film jobban működött,kevesebbet hallgattak rájuk.gondolom,nehéz értve olvasni,mindig elfelejtem,ki is vagy:))
viszont van egy lelkes követőd momoaszopógép személyében,ez se utolsó..:))


2018-08-05 21:05.38
nem ez volt a gond,amúgy ezért is zúgolódtak.de míg a thor működött,az elsőp királydrámaként,bár az szerintem gyenge volt,a második kalandfilmként,a harmadik vígjátékként,az egyiptom istenei sehogy se.szar színészek,szar történet borzalmas látvány--pedig bazi jó rendező csinálta.


2018-08-05 20:59.48
lásd 5 csillagos egyiptom istenei,ahol a történészek külön felháborodásuknak adtak hangot ugye:))


A Bounty - Vélemények

2018-08-05 20:53.29
Hogy a kor szuperhatalma miért a Brit birodalom volt,ez a-valójában remake-is hűen ábrázolja,fegyelem mindenek felett őfelsége hajóján.Nem féltek bevetni a legdurvább eszközöket sem bárminek megelőzésére,megtorlására,persze hogy jó hajósaik lehettek,többek közt William Bligh személye is tanúsítja,miután kirakták a hajóból,embereit gyakorlatilag navigációs eszközök nélkül 47 nap alatt Timor szigetére kormányozta.Talán az ő személye a legérdekesebb az egész történetben:és vélhetőleg Roger Donaldson filmje a történelmileg hitelesebb.
Pedig maga a mozi rossz viszonyok közt fogant:Anthony Hopkins és közte olyan fokú ellentét volt,hogy Donaldson megesküdött,a színésszel aztán soha többet.(Majd miután e fogadalmát megszegte,Hopkins és saját magát értve is az egyik legjobb dolgot hozta ki pályafutása alatt,ez a Leggyorsabb indián volt).Gibson kezd ismerté válni,mindemellett itt hihetetlen vérszegény a játéka,és Daniel Day Lewis se sejteti még,miért mára ő az egyik legnagyobb színész a világon:éles szeműek pedig észrevehetik Liam Neeson-t is,aki viszont nem rossz.Az Angliában játszódó eseményeknél pedig igencsak illusztris gárda tevékenykedett,már ha valaki ismeri a régebbi korok filmművészetét.
Donaldson kellemes mozit rendezett,felhívva arra a figyelmet,a lázadás nem biztos hogy a rossz bánásmód miatt következett be,vélhetőleg a Tahiti pihenés is bejátszott.Biológia:jófajta csöcsök és szép puncik ,a hajón meg csak férfiak...és a Tahiti divat lényegesen hagyományőrzőbb abból a korból,mikor még a nemiséget nem takargatták annyira,és bizonyos szokásaikat mert szabadabb elvű vagyok,szó nélkül szívesen bevezetném:)).Persze feljegyzések szerint a kapitány hajlamos volt saját tisztjeit is lehordani,akár a legénység előtt is.
A Bounty szépen van fotózva,sajnos a Brando változat jobban van eljátszva viszont van itt egy Vangelis is,aki ugye fél siker egy mozinál:jó kis darab ez,ha elcsípi az ember, kellemes kikapcsolódás.


Örömködő topik - közkívánatra!

2018-08-05 19:52.52
momoatól...))


Jason Momoa - Vélemények

2018-08-05 17:11.17
momoaszopogép,gyászos terelés:))


elejére ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... végére

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk