Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-03-13
Barátnők
Marked Men - Tetovált srácok
Szerelem
Túlélők

2025-03-06
A konyha
Andrea szeretete
Fekete kutya
Haláli állatok hajnala
Mickey 17
Mindörökké tiéd

2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
A nagy dobás *Magyar szinkronnal - Import* (Blu-ray)
Az utolsó csavar *Magyar szinkronnal - Import* (Blu-ray)
Rampage: Tombolás *Magyar szinkronnal - Import* (Blu-ray)
Kényszerleszállás *Magyar szinkronnal - Import* (Blu-ray)
Sasszem *Magyar szinkronnal - Import* (Blu-ray)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Gumball csodálatos világa
- Cartoon Network, 04:25
Emily és a bűn világa
- HBO3, 04:25
A Lazarus hatás
- AMC, 04:25
Gumball csodálatos világa
- Cartoon Network, 04:35
Hófehér karácsony
- Film4, 04:45

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Frank Welker (79)
Courtney B. Vance (65)
Aaron Eckhart (57)
Lesley Manville (69)
Rob Cohen (76)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Elon Musk - Vélemények
A szer - Vélemények
A holló (2024) - Vélemények
Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?
Volodimir Zelenszkij - Nektek bejön, mint pasi Volodimir Zelenszkij?

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Saját szavak aaaaa
Száraz Dénes aaaaa

 

Fórum - A bukás - Hitler utolsó napjai - Vélemények (26. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... végére
372. Anren (2009-09-29 12:05.42) aaaaa - (válasz NS88 371. hozzászólására)
medencét ugrókővel? aham. Csak a vasúti sínek végén lerombolt krematóriumokra gondolsz, amiben áll a víz? Esetleg a tábor végén lévő tó, amibe szórták a hamvakat az keltett üdülőparadicsom hatást?
Komolytalan, ahogy írtam többször lefutott kör ez itt. Mindig jön egy túlkvalifikált neonáci az érzelmeivel. Száni.


371. NS88 (2009-09-29 12:03.44)   - (válasz Sokdudu 364. hozzászólására)
Majd ha mutatnak egy működő gázkamrát akkor elhiszem, de még nem láttam, viszont láttam aus-VICC-ban medencét ugrókővel, meg tábori színházt a raboknak és több Cyklon-B nyomot a barakokkban mint az állítólagos gázkamrában:)



370. Anren (2009-09-29 12:01.14) aaaaa
blablabla


369. NS88 (2009-09-29 12:01.13)   - (válasz TMB 367. hozzászólására)
Így van például a Bárándy familia..


368. NS88 (2009-09-29 12:00.45)   - (válasz Lear58 366. hozzászólására)
Igen csak azzal a különbséggel hogy a palesztinok öngyilkos merénylőkkel küzdenek a zsidajok meg a legmodernebb amcsi felszereléssel.
Ami pedig legutobb Gázában történt az tudatos népírtás volt, csak hát nincs kettősmérce, a egy zsidónak meghuzod nálunk a pajeszát visít az egész ország meg egy hétig forgat riportot az aktív meg a fókusz, ugyanez ez fordítva ha te lennél az áldozat már nem működne.


367. TMB (2009-09-29 11:55.52) aaaaa - (válasz Lear58 366. hozzászólására)
Főleg a bankszakmára érvényes ez. De sztárügyvéd sem nagyon lehet az emberből, ha nem Ábrahám fia.


366. Lear58 (2009-09-28 21:32.37) aaaaa - (válasz Az utolso szamuráj 358. hozzászólására)
Valoban sok a holocaustal foglalkozo film valoszinű a következőt már én sem nézem meg mert a leg jobbak már elkőszültek ebben a témában,na jó még azt meg nézem amit Gibson rendez.Talán ezt kellene tenni azoknakis akik nem szeretik a holocaust filmeket nem meg nézni és akkor nem idegesitené.Ami Izráelben van nem nagyon érdekel mind a két fél meg éri a pénzét,de az már röhelyes,hogy a palesztin népet lassan már a magyar tesvér népének kell tekinteni.Én sokkal jobban tartok Irántol mint Izráeltől vagy akár a kettőjük konfliktusátol ami az egész világra veszélyes lenne.Valyon melyik szakmára gondoltál ahová csak zsidoknak lehe be kerülni?


365. Sokdudu (2009-09-28 21:32.12) aaaaa - (válasz Az utolso szamuráj 363. hozzászólására)
Plusz, a holokausztot is sokan rosszféleképpen értelmezik, mint fogalmat. A holokauszt NEM CSAK zsidók kiirtására vonatkozik, hanem bármilyen (akár német politikai ellenfelek) irtására is, amik történtek a koncentrációs táborokban, és a 6 millió úgy már könnyű szerrel kijön. Egyébként a Gulagokban történteket is ugyanúgy lehetne tagadni, ha nsagyon akarnák a Sztálin-hívek.


364. Sokdudu (2009-09-28 21:30.08) aaaaa - (válasz NS88 317. hozzászólására)
Az utolsó két oldalta, ami nem Anna írása, olvastam és utána is néztem. :) Ok, hogy sokan nem szeretik a zsidókat, minden gazdasági világválságnál előjönnek ezek a dolgok, vkire kenni kell, de nem értem h miért kell minden ellen tiltakozni ami megtörtént. Ez olyan hogy ha én eldöntöm h nincsenek ufok, lehet a szobámban 100 akkor is azt mondom h nincsenek.


363. Az utolso szamuráj (2009-09-28 21:29.52) aaaaa - (válasz Lear58 361. hozzászólására)
Nem tudhatom,Te oldalon vagy-e,és egyálltalán,azt is csak sejtem,hogy gondolkozol.
Én a partvonalon állok.Nézem,ami folyik a világban:nem tetszik.Nem tetszik,mikor azt mondják,hazugság,hogy sok idióta nem gyilkolt le ennyi és ennyi zsidót,hogy a képek hamisitványok,hogy propaganda an block az egész,stb,stb.
De nem tetszik néha ennek a dolognak utoélete se.Nem tetszik és valóban én is úgy érzem,kissé elbillent néha mérleg,ami már régi és túlragozott,nomeg szemmel látható,hogy arra vezet,hogy egynéhány ostoba,megtévesztett embert gyülölködésre biztasson,a történelem egyik legdurvább embeirtásának tagadására,mégha tulajdonképp neki magának akár lehet ez a nézete-hisz embetársunknak ahhoz joga van,hogy hülye legyen.
És nem tetszik jónéhány ország politikája.Nem tetszik,hogy Izraeli helikopter felemelkedik,belő valahová,ennyi és ennyi halott,mire arab öngyilkos merénylő piacon felrobbantja magát,ennyi és ennyi halott,zöldséges meg kisgyerek,akinek ezekhez csak max származása esetén köze.
Itt most nem a nácikra értettem,és előbb sem.Hanem hogy a zsidókérdés már nem történelmi dolog,és valós történelmi dolgokra helyezkedő gond,hanem ott tartunk,minden embernél érzelmi motiváció okozta probléma.
Erre meg jó rásegít a válság is.Ahol gáz géza van,ott lesz ezen nép ellen acsarkodás.Persze,a bankok,mik kirobbanását elősegítettél,nem fekete emberek,vagy komancs indiánok kezén voltak,vitathatatlan.
És mindkét oldal mondja a magáét,meg hogy ő a jó.Megoldás meg Óz birodalmába.


362. Sokdudu (2009-09-28 21:26.00) aaaaa - (válasz NS88 351. hozzászólására)
Az, hogy a zsidók - mlellesleg sztem enyhén túlspilázzák a dolgot- mit csinálnak manapság, az nem változtat a TÉNYEKEN.


361. Lear58 (2009-09-28 21:13.24) aaaaa
Amennyiben én vagyok a másik oldal nos én át is vizsgálok olyan dolgokat amiket kezdek másként látni,nem szégyen beismerni ha tévedttem vagy a másik jobban tudja a dolgot mint elfogadom az igazát és még örülök is annak,hogy tisztán látok.De ez nem votatkozik a nácikra nics az az érv ami meggyőzne ebben nem változom mert tudom,érzem itt belől,hogy én állok a jó oldalon


360. Valentino (2009-09-28 21:11.28) aaaaa - (válasz Az utolso szamuráj 359. hozzászólására)
És tovább lépve első bekezdésem végére: a másik oldal bizonyítékait pedig előszeretettel hamisításnak vélik, konspirációnak... Ezzel persze újat nem mondtam - csak kifejtettem bővebben a kérésedre. :D


359. Az utolso szamuráj (2009-09-28 21:07.55) aaaaa - (válasz Valentino 357. hozzászólására)
Tisztul)


358. Az utolso szamuráj (2009-09-28 21:07.11) aaaaa - (válasz Lear58 355. hozzászólására)
Konkrétan vajh miért érzem én is úgy,hogy rogyásig kiveséztük a holocaustot,konkrétan Izrael játékaira-úgy,hogy amit az arab világ is tesz,arra se tudok megértően bólogatni-konkrétan hogy miért van az,hogy néhány szakmába ha nem vagy zsidó,csak pajszerral törsz be,és még néhány dolog.
Mintha nem éreznék a vonalakat,hogy mi az amitől az embeek elkezdenek sziszegni,még a jobbérzésű is,illetve mi az,ami sok idiótát meg gyülölködésbe taszít.


357. Valentino (2009-09-28 21:06.07) aaaaa - (válasz Az utolso szamuráj 356. hozzászólására)
Jaj, ez egyfajta személyes tapasztalat. De gyakori jelenség. Mármint a holokauszt tagadásának kérdésére válaszolván az illetékes hasonló módszerekkel él... Értem itt a holokauszttagadó "közösségek" fórumjait, blogjait melyekben a megjelenő teóriákat adják ki bizonyítékként.
Remélem érted hogyan gondolom.


356. Az utolso szamuráj (2009-09-28 21:02.42) aaaaa - (válasz Valentino 354. hozzászólására)
Ezt most nemigen értem,az első mondatodra írom.


355. Lear58 (2009-09-28 20:59.59) aaaaa - (válasz Az utolso szamuráj 353. hozzászólására)
Konkrétan mire gondolsz?


354. Valentino (2009-09-28 20:59.13) aaaaa - (válasz Az utolso szamuráj 353. hozzászólására)
Megírják a kronikáikat és teóriáikat. És azokat dugdossák az orrunk alá.
A mi érveink meg Bay féle CGI-k ugyebár. :D

Ilyen alapon holnaptól 9/11 tagadó leszek. Nem számít mit gondolnak a NY-i lakosok, meg a hozzátartozók: NEM VOLT ÉS KÉSZ!


353. Az utolso szamuráj (2009-09-28 20:50.17) aaaaa - (válasz Lear58 352. hozzászólására)
Ez is,kétségtelen.
De,mert én sose láttam egyoldalú dolgot,a másik oldalnak nem kéne néhány dolgot átvizsgálni?


352. Lear58 (2009-09-28 20:39.57) aaaaa
Már probáltam megfejteni,hogy milehet az oka de sajnos nem tudom.Mivel magátol senki nem lesz olyan mint NS88 gondolom valakik felkarolták,teletömték a sok baromsággal a fejét aztán ő is a haverjának és igy tovább az is lehet valojában nem is olyan rosszak mint amilyenek szeretnének látszani.Ők csak eszközök valakik ügyesen irányitják az egészet és ,hogy mi célból nos ezzel kéne foglalkozni az erre létre hozott szerveknek.


351. NS88 (2009-09-28 20:25.09)   - (válasz Az utolso szamuráj 350. hozzászólására)
Köszönöm hogy kimondtad helyettem már kicsit belefáradtam ebbe a rám hulló ostobaságáradatba.


350. Az utolso szamuráj (2009-09-28 20:22.58) aaaaa - (válasz Lear58 347. hozzászólására)
Igazából-nem értve eggyet nézeteivel-de tagadhatatlan,egyre többen vannak.
Azon kéne elgondolkodni,miért van ez így.


349. Beetlejuice (2009-09-28 20:19.31)   - (válasz 8ÉVES 346. hozzászólására)
Szia feka.


348. NS88 (2009-09-28 20:17.48)   - (válasz Lear58 347. hozzászólására)
háthogyne:)


347. Lear58 (2009-09-28 20:15.25) aaaaa - (válasz NS88 334. hozzászólására)
Te valoban azt hiszed,hogy olyan sokan lennétek?álmodozol!egy komolyabb társaságban szoba sem álnának veled,vedd már észre nem is vesznek komolyan vagy agyszerűen lenéznek és kerülnek mint a reprást.A holokauszt tagadását valoban ideje lenne büntetni de csak kényszer gyogykezeléssel mert aki minden bízonyiték ellenére tagadja az csak beteg lehet


346. 8ÉVES (2009-09-28 20:15.23)  
Na én mentem aludni,a mamám rámszólt..
Ma is tanultam valamit,a holokauszt megsem tőrtént,és Hitler egy igazi példakép a mai fiatalságnak,mint pl NS88..
Jóéjt mindenkinek,üdv 8/Getto nigger


345. Beetlejuice (2009-09-28 20:13.37)   - (válasz NS88 343. hozzászólására)
Hogy mit parancsolsz?



344. Anren (2009-09-28 20:11.45) aaaaa - (válasz Anren 342. hozzászólására)
Blue power, motherfuckers! Miami PD!


343. NS88 (2009-09-28 20:11.06)   - (válasz Beetlejuice 338. hozzászólására)
pffff


elejére ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... végére

Kapcsolódó fórumok

VéleményekLifeisamovie, 2024-05-08 19:191122 hsz
Legjobb jelenetSu-30mk, 2016-07-16 07:5751 hsz
KeresemLepkelali, 2011-04-13 23:441 hsz
KérdésekA n D i 13, 2011-02-26 18:423 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk