Bélfal regeneráló és Béltisztító por egyben
Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-03-06
A konyha
Andrea szeretete
Fekete kutya
Haláli állatok hajnala
Mickey 17
Mindörökké tiéd

2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

2025-02-20
A birodalom
Mágikus állatok iskolája - Az Erdő napja
Rosszfiúk: Füllentések és alibik
Szeptember 5.
Szeretetreméltók
Szimat naplója

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Mátrix *Magyar szinkronnal - Import* (Blu-ray)
Hannah Montana - A film (Blu-ray + DVD) *Szinkronizált - Import*

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Aquaman és az elveszett királyság
- HBO2, 21:15
Megtévesztés
- Filmbox, 22:00
Pót-terápia
- Filmbox Family, 22:25
Végzetes rajongás
- Filmbox Plus, 22:45
Mad Max
- AMC, 22:45

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Simon Abkarian (63)
Kevin Connolly (51)
Talia Balsam (66)
Adriana Barraza (69)
Matt Lucas (51)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Mit hallgatsz most?
Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja - Vélemények
2022-es választás
Filmkereső
Carol - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Szikraváros aaaaa
Elon Musk aaaaa

 

Fórum - Érdekességek! (213. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére ... 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 ... végére
6761. Az utolso szamuráj (2013-02-07 12:06.42)  
no,ez meg...

maga a tett is borzalmas,de a végéra ilik odafigyelni,megdöbbentő.21 század


6760. Az utolso szamuráj (2013-02-07 12:05.15)   - (válasz Mütyürke 6755. hozzászólására)
mütyür,milyen igénytelenséget kívánsz megszüntetni?
:))
értem én,de míg tele vagyunk olyan emberekkel,akik a nyilvánvalóra !is rácsodálkoznak valamint a nyilvánvalót is!úgy adják elő,mintha huuujuj,az mekkora igazság lenne...
szerintem,elértük a birka szintet.puzsérnak abban igaza volt,szemmel látható a rothadás jelei,most nézzük ezt a helyet,ahová írunk pl.régen,hány évvel ezelőtt,nem úgy jött fel az oldal,hogy szóláncok egy teljes oldalt...hanem filmhozzászólások.jé,néha érdekes is.huppsz,néha inteliiiigenccs is:))
most??
és ezt látom mindenfelé.tv,rádió,gagyi,műanyag,értékek süllyesztőbe,nem olvasunk vagy ha igen,akkor mit ugye,stb.és ennek a majomnak abban igaza van,lehet erről nem tudomást venni,de volt valami magyar költő,aki ilyet írt,vétkesek közt cinkos aki néma.
de lehet tévedett,azok a hülye értelmiségiek,költők,írók,gondolkodók mindig tévednek.
nekünk meg itt van johnny meg a többi



6759. Johnny kapitány (2013-02-06 19:21.19)   - (válasz Mtta 6756. hozzászólására)
Egyszerre nem elég egy sör?:D


6758. Törölt felhasználó (2013-02-06 19:01.39)   - (válasz Mtta 6756. hozzászólására)
orgazmus a fülnek.:)


6757. Mtta (2013-02-06 18:51.25)   - (válasz Az utolso szamuráj 6754. hozzászólására)
Szólj ha megtörtént, felváltalak kicsit:)


6756. Mtta (2013-02-06 18:50.53)  
[link]
Ha már érdekesség, egy ilyen cucc nekem kell:)


6755. Mütyürke (2013-02-06 18:49.38)   - (válasz Az utolso szamuráj 6749. hozzászólására)
Tenyérbemászó ,való igaz,de ha ő a süllyesztőbe is kerülne ,lenne másik "hajdúpetike" és ez a baj.Nemcsak hajdúpetikéket kell megszüntetni ,hanem az igénytelenséget ,az pedig nem fog egyik napról a másikra menni.Az igénytelenség nem biztos ,hogy jó szó.Mikor egy társadalom eljut arra a szintre ,hogy egy ilyen szutyok "értéket " jelentsen ,akkor a gondok nem kicsinyek.Ott bármit megtehet a vezetőréteg ,mert valóban birkák az emberek.


6754. Az utolso szamuráj (2013-02-06 18:48.50)   - (válasz Mtta 6753. hozzászólására)
inkább szakadjon:))


6753. Mtta (2013-02-06 18:47.56)   - (válasz Az utolso szamuráj 6752. hozzászólására)
Na ez is biztos, karod leszakadna mire a végére érsz:)


6752. Az utolso szamuráj (2013-02-06 18:45.28)   - (válasz Mtta 6751. hozzászólására)
de lenne még más is a tornasorban:))


6751. Mtta (2013-02-06 18:40.31)   - (válasz Az utolso szamuráj 6749. hozzászólására)
Érthető. Az a féreg arca szinte kiabál a durvább bánásmódért...


6750. Mtta (2013-02-06 18:39.34)   - (válasz Mütyürke 6748. hozzászólására)
Én annyiból nem bánom a ténykedését, hogy legalább valaki pofázik azokról a problémákról amikről ő, méghozzá olyan stílusban amire felkapják a fejüket az emberek, célba ér az "üzenet". Hogy meg is ragadjon az már a fogadón múlik, hogy stílusa sokaknak nem szimpatikus az meg érthető egyébként.
De amikor pl. elegánsan és szellemesen aláz le egy Sóhernorbit, vagy semjént, akkor amellett, hogy hevesen bólogatok, lévén sok igazságot mond, még a napomat is fel tudja dobni. Ez meg már több, mint amit a céltáblái valaha is elmondhatnak magukról.


6749. Az utolso szamuráj (2013-02-06 18:36.01)   - (válasz Mütyürke 6747. hozzászólására)
persze,erre céloztam én is.meg,amúgy is azt mondta,visszavonul,hát ahhoz képest...
de mondjuk,hajdút biztos én is ütném pár negyed óráig


6748. Mütyürke (2013-02-06 18:35.19)   - (válasz Mtta 6746. hozzászólására)
A "szenzációra" szavazok ,persze nem tudhatom .
A megmondóember jó szó volt lentebb a bevezetésben .Nekem nem kell megmondóember.


6747. Mütyürke (2013-02-06 18:32.34)   - (válasz Az utolso szamuráj 6745. hozzászólására)
Utóbbiban egyetértek ,de abban nem hogy hajdúpetike lenne az antikrisztus:))
Másrészt ő ezekből a celebekből kovácsol magának "előnyt" .Ha nem lennének ,kiket szapulna ?A negatív reklám is reklám.


6746. Mtta (2013-02-06 18:30.49)   - (válasz Mütyürke 6744. hozzászólására)
Bár Puzsér legalább szellemes, mint azt az ilyen írásai is bizonyítják. Amit Hajdúról mond abban meg sok igazság van, de persze nem ő az elsődleges felelős ezekért a problémákhoz, viszont víg lárvamosollyal asszisztál hozzá, sőt afféle kiszolgálója (úgy tetszik arca, megtestesülése) annak a társadalmi folyamatnak amiről Robi beszél. Puzsér nekem annyiból érdekes, hogy néha nem tudom eldönteni róla, hogy valóban jót akar, vagy ő is csak a szenzációt kutatja, mert néha túlzásba viszi, mint a lenti írásban is.


6745. Az utolso szamuráj (2013-02-06 18:23.23)   - (válasz Mütyürke 6744. hozzászólására)
persze,ebben is van valami.meg,félek,hajdú azért a fogyasztásról,a kiskereskedők problémájáról,a drágulásokról nem tehet,nem hinném,hogy a legsúlyosabb gond lenne.
de,azt se,nincs azért szavai mögött igazság.


6744. Mütyürke (2013-02-06 18:21.05)   - (válasz Az utolso szamuráj 6743. hozzászólására)
Nah? Jó ha van ,aki kimond dolgokat ,de ha már világmegváltó szerepben tündököl ,az már nem tetszik .Puzsér szerint Hajdú Péter (és ,amit képvisel) legsúlyosabb probléma?Inkább ,ami mögötte van .Puzsér is annak a gépezetnek az alkatrésze ,amelyik a hajdúpétereket ontja magából .


6743. Az utolso szamuráj (2013-02-06 18:04.29)  
Nah:))


Hajdú Péter ma az egyik legsúlyosabb probléma, egyenesen a "lélekmérgezés apostola", vallja Puzsér Róbert. A megmondóember úgy véli, álszent és megalkuvó, aki ezt nem veszi tudomásul, és szót ejt a Friderikusz- és Fábry-jelenségről is.

Az elmúlt időszakban rengeteg kritika érte Puzsér Róbertet, amiért kijelentette, ezt az évet a Hajdú Péter elleni harcnak szenteli. Ám leginkább nem Mr. Frizbi követői, hanem saját rajongótábora élt kifogással, sokan úgy vélik, a Csillag születik egykori zsűritagjának fontosabb dolgokkal kellene foglalkoznia. Puzsér azonban azt állítja, éppen az ilyen közvélemény-formáló emberek az igazán veszélyek, mint Hajdú, és azok a fanyalgó értelmiségiek, akik nem veszik észre a Frizbi és a hozzá hasonló show-műsorok kártékony hatásait.


(Fotó: TV2)

Ahogy az utóbbi hetekben már megszokhattuk, Puzsér Róbert ismét hosszas kommentben fejti ki véleményét.

"Napról napra, kommentről kommentre szembesülök azzal a véleménnyel, mely szerint nem volna szabad leereszkednem Hajdú Péterhez. Nem volna szabad tudomást vennem mindarról, amit képvisel, mert 'aki szarba lép, az szaros lesz'. Csakhogy én nem azért veszek részt a nyilvánosságban, hogy a Story Gálán előadott elegáns táncom során kifogástalan szabású nadrágom szárára nehogy szar fröccsenjen, hanem azért, hogy súlyos problémákra hívjam fel a közfigyelmet. Hajdú Péter pedig ma az egyik legsúlyosabb probléma" - kezdte mondandóját Puzsér.


(Fotó: Neményi Márton)

"Nem nekem kellene magyarázkodnom, hanem nektek, akik hallgattok, sőt hallani sem akartok Hajdúról. Akik értelmiségi gőgből, gyávaságból, megalkuvásból, tévesen értelmezett eleganciából vagy jó ízlésből nem emelitek föl a szavatokat minden héten Hajdú Péterrel szemben. Akik nem vagytok hajlandóak tudomásul venni, hogy ez az ember olyan mélységekbe züllesztette a szórakoztatás erkölcsi színvonalát, amilyen mélyen az ókor gladiátorjátékai óta nem volt" - folytatta az egykori RTL-es.

"A rendszerváltás óta a show műfaja három különböző szórakoztatási módot jelentett. A showman szerepére minden ízében alkalmatlan Friderikusz, aki azonban kellően gátlástalan és ügyes producer volt, külföldi sztárokkal, limuzinokkal és gigantikus díszletekkel üzente az épp leomlott vasfüggöny mögött felocsúdó társadalomnak: 'Parasztok, elhoztam ide a nyugatot! Itt van nektek hálivúd, zabáljátok, mert sokba került!' Fábry egy más ligába vitte a show fogalmát. Elődjével szemben humora és intellektusa egyaránt volt, ráadásul beszélni is tudott, úgyhogy nem különösebben volt szüksége a szórakoztatáshoz vendégekre, a stúdióban időről időre nevetségessé tett üresfejű celebek - ahogy a dizájn center bizarr tárgyai is - csupán apropót szolgáltattak ahhoz, hogy a showman a képernyőn egy sajátos világlátást képviseljen. Fábry megfáradása majd királyi visszavonulása után a magyar szórakoztatást reprezentáló showman státusza Hajdú Péter ölébe hullott. E pillanattól a show többé nem kellett, hogy egy cseppet is humoros legyen, nem kellett hozzá intellektus vagy bármiféle egyéb teljesítmény, elegendő volt egy gennyes seb, melybe a műsorvezető beledughatja az ujját, és látványos élvezettel forgathatja benne. Éhező anya fogyatékos kisgyereke, haldokló beteg, összeomló devizahitel, rokkantság, hajléktalanság, meggyilkolt gyermek, megerőszakolt huszonéves lány. Ezekből épül Magyarországon a Hajdú Péter fémjelezte televíziós showműsor.


(Fotó: RTL II)

Való igaz, az értelmiségi szubkultúrákban divat nem ismerni Hajdú nevét, divat mindazt az emberalattiságot, amit a lélekmérgezés hazai apostola képvisel egy megvető köpés kíséretében elintézni a félmondattal: 'Nem nézek kereskedelmi tévét.' Én ezt a magatartást az írástudók árulásának tartom, igaz, még inkább méltóak a megvetésre azok a politikusok - mint Medgyessy, Gyurcsány vagy Orbán - akik időről időre nyilvánosan dörgölőznek a kulturális pestis gazdatestéhez. Ez a hozzáállás nem egyéb, mint sok millió ember cserbenhagyása, akiknek ízlését és értékrendjét évtizedes viszonylatban addig mérgezték és rombolták, míg alkalmassá nem váltak Hajdú Péter befogadására.

El fog pusztulni az a társadalom, amely hagyja, hogy tömegei számára a Hajdú által szolgáltatott show legyen a szórakoztatás. Tagjai egymást fogják fölfalni, mert se mértéket, se értéket nem ismernek majd. Be lehet húzódni az elefántcsonttoronyba, de előbb-utóbb a városban közlekedve, a metrón utazva vagy a boltban vásárolva szembesülni fogtok azzal, hogy milyen mélyre hajtotta az országot ez a kulturális bűnöző. Hallgatni, vállat vonni, szarni rá - megtehetitek, lelketek rajta. De akkor arról se pofázzatok, hogy élhetetlen az ország, hogy embereket mészárolnak le háromezer forintért, meg hogy itt mindent szétlopnak, nem csak az állami vagyont, de az unokáid jövőjét is. Nem akarsz hallani Hajdú Péterről? Rendben. De akkor kussoljál az országról, mert itt a jövő nem azon fog múlni, hogy hányan képesek Jarmusch, Kundera vagy Rahmanyinov korszakos jelentőségéről számot adni, hanem elsősorban azon, hogy engedjük-e Hajdú Pétert, hogy milliókat szocializáljon a vérszomjhoz, a képmutatáshoz, az emberi tragédiákon való cinikus átgázoláshoz" - fejezte be okfejtését Puzsér Róbert.

Forrás: Facebook/Hír24


6742. Mütyürke (2013-02-06 17:46.30)   - (válasz Az utolso szamuráj 6739. hozzászólására)
http://www.youtube.com/watch?v=t-R8CcEjnuc


6741. Langelus (2013-02-06 17:41.51)   - (válasz Mtta 6740. hozzászólására)
: A

Mekkora patkány...

Hát remélem, megfizet érte.


6740. Mtta (2013-02-06 16:29.59)  
[link]

Ez se sokkal jobb...


6739. Az utolso szamuráj (2013-02-06 16:23.24)  
erre nehéz mit mondani....


A 29 éves Andrew Mendoza története talán a legbetegebb találatunk a mai napra.

Ló-ember gyereket, közismertebb nevén egy kentaurt szeretett volna összehozni az a 29 éves amerikai férfi, akit rajtakaptak, hogy a szomszéd lovával közösült – írja a The Sun.

A texasi fiatalember ezt mesélte a rendőröknek: „Épp a házban voltam és arra vártam, hogy a barátnőm hívjon. Azt mondtam magamnak, ha nem hív, akkor átmegyek és elkapom a szomszéd lovát." És így tett.

Aztán azt is elmondta, hogy szerette volna megtermékenyíteni az állatot, mindezt a következő mondattal magyarázta a meghökkent zsaruknak: „Szerettem volna, ha a ló terhes lesz. Azt gondoltam, milyen jó lenne egy félig ló, félig ember baba."

Mendozát négy hónapra börtönbe csukták.


6738. Kimikem (2013-02-06 15:41.07)   - (válasz KareszFaszi 6737. hozzászólására)
:))


6737. KareszFaszi (2013-02-06 15:39.17)   - (válasz Kimikem 6736. hozzászólására)
Ez már önmagában egy érdekesség...:)


6736. Kimikem (2013-02-06 15:34.02)   - (válasz Johnny kapitány 6735. hozzászólására)
Nem bizony!


6735. Johnny kapitány (2013-02-06 15:30.22)   - (válasz Törölt felhasználó 6734. hozzászólására)
Nem ad be semmit.


6734. Törölt felhasználó (2013-02-06 15:15.28)  
Ha igaz, ha nem, ez mindenképpen gáz...:D

[link]



6733. Esza (2013-02-05 20:25.30)  
http://www.youtube.com/watch?v=KvyOpmRrUWQ


6732. Johnny kapitány (2013-02-05 13:50.28)  
"Utoljára értékeltétek
Justin Bieber *****"

wtf


elejére ... 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 ... végére
 

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk