Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-03-06
A konyha
Andrea szeretete
Fekete kutya
Haláli állatok hajnala
Mickey 17
Mindörökké tiéd

2025-02-27
A majom
Emilia Perez
Riefenstahl
Rokonszenvedés

2025-02-20
A birodalom
Mágikus állatok iskolája - Az Erdő napja
Rosszfiúk: Füllentések és alibik
Szeptember 5.
Szeretetreméltók
Szimat naplója

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Gyerekjáték (2019) (Blu-ray)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Szerelem a Fehér Házban
- Mozi+, 04:40
Jég hátán is szerelem
- Izaura TV, 05:10
Harmadik Shrek
- Mozi+, 05:15
A csaló
- Filmbox Plus, 05:40
Az élet dicsérete
- Epic Drama, 05:55

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Ron Howard (71)
Javier Bardem (56)
Timothy Daly (69)
Cara Buono (51)
Szervét Tibor (67)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Mit hallgatsz most?
Gene Hackman - Vélemények
Chuck Norris - Chuck Norris viccek
Indiana Jones és a sors tárcsája - Vélemények
Indiana Jones és a kristálykoponya királysága - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Pajzs a résen - avagy A kanadai sonka hadművelet aaaaa
Bill Gates aaaaa

 

Az utolso szamuráj hozzászólásai

Ugrás Az utolso szamuráj adatlapjára

elejére ... 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 ... végére

Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2011-12-16 10:51.48
Nem kedvelem,(Kéri)de amit mond,arra mindig figyelek.ez meg itt,hát....van benne valami.

Többé vagy kevésbé, de Orbán lépései befolyásolják a politika összes szereplőjének jövőjét. Még mindig ő az origó.

Az ország úgynevezett újjászervezésével példátlan káoszt zúdít mindannyiunkra. Fölkészültem rá, hogy 2012 az elmúlt negyed évszázad kirívóan legnehezebb éve lesz. A nyugat kivár, annyit üzen: tudunk segíteni, ha nagyon akarunk. De ahhoz vissza kell venni a nagyképűségünkből. Viktor nem számolt azzal, hogy létezik nyugat-európai önérzet. Hogy Kína, az USA és időnként Oroszország kioktatja Merkeléket, nem szeretik, de nem tudnak tenni ellene. Na de, hogy Mucsáról is beszólnak Berlinnek meg Párizsnak, azt nem nyelik le. Huszonnyolc éve ismerem Orbánt, az első pillanatban látszott, hogy rendkívül kiszámíthatatlan, rendkívül tehetséges és rendkívüli pusztító erő lakozik benne. Látszott, hogy kitelik tőle a jó, de a rossz is, és bármelyik győz benne, túlzás lesz a vége. Sokszor hittem azt, átlátok Viktoron, de rendre rá kellett jönnöm, hogy mégsem. 2010-ben az a benyomás alakult ki bennem, hogy leszállt a szakpolitika szintjére, jókat beszélgettünk, azt hittem, rendet tesz a kormányzásban, de amit a választások után produkált, az rettenetes. A mostani Orbánt sosem láttam, fogalmam sincs, honnan bújt elő. Élete legterméketlenebb korszakát éli. Vezetni akarja a magyarokat, ahelyett, hogy békén hagyná őket. Sok éve interjúztam őt egy könyvhöz, kérdeztem, mi volt a gyerekkora kedvenc olvasmánya. Csillogó szemmel válaszolta, hogy a Gőgös Gúnár Gedeon, azt ezerszer olvasta, annyira szerette, még villanyoltás után, a takaró alatt is azt bújta zseblámpa fényénél. Most az az érzésem, hogy valaki leoltotta nála a külvilágot, ő meg a fejére rántotta a paplant, kezében a Gőgös Gúnár Gedeonnal. Megint magára maradt az álmaival. Ő a kétharmad legnagyobb áldozata.


Hibrid (2009) - Vélemények

2011-12-15 18:51.53
nem baj.vagy gondolkodsz rajta,vagy hagyod a fenébe:))


Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?

2011-12-14 16:18.13
angyalszív


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2011-12-14 12:17.15
pedig asszem,mostanság még valami díjat is nyertek,amire verték a mellük.


Hibrid (2009) - Vélemények

2011-12-14 11:37.13
nem magamra gondolám e dolgot,mással:))


Az elefántember - Vélemények

2011-12-13 19:32.11
a twin peaks


2011-12-13 19:27.41
radírfejjel.szimbolikusabb


2011-12-13 19:27.16
pont ezért kérdezem...de válaszoltál.szép estét


2011-12-13 19:20.52
ne érts félre,szoktak tetszeni a jobb filmek?


A hűtlen - Vélemények

2011-12-13 19:20.10
de szar:))


2011-12-13 18:07.03
de,az ember ösztönlény.


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2011-12-13 18:05.39
persze hogy poén,de kurva idegesítő


2011-12-13 13:54.51
Talán az év legvárósabb tv műsora!!


A TV2 legújabb realityjének terve, miszerint SP mindennapjairól forgatnak, nem tudni, kinek a fejéből pattant ki. Mindenesetre merész gondolat a már klipjeiben és színpadon sem túl izgalmas "tinibálványt" öt napon keresztül az arcunkba tolni.

Arra azért kíváncsiak lennénk, hányan szavaznának igennel arra a kérdésre: "Szeretnéd megismerni SP mindennapjait?" A TV2 azonban, úgy tűnik, jó ötletnek tartja a tinisztár életének minirealityben való bemutatását: december 26-tól öt napon keresztül kukkolhatjuk Éder Krisztiánt. A csatorna saját gyártású valóságshow-ját Furcsa hétköznapok - SP címmel tűzik majd műsorra, az első epizódot mintegy karácsonyi ajándékként könyvelhetjük el.


Fotó: TV2

Bár az tény, hogy a 14 év alatti korcsoportban vannak rajongói a fiúnak, abban azonban kételkedünk, hogy a vitatható zenei képességekkel és mérsékelten izgalmas személyiséggel megáldott énekes tömegeket szögezne a képernyő elé.

A műsor beharangozóját látva csupán egy szó jön a szánkra: "Miért?" Kérdés az is, ha a nyilvánvalóan bukott ÖsszeEsküvők után ismét realityt szeretne lenyomni a torkunkon a csatorna, miért nem figyel jobban a nézői igényekre. A "kreatívok" bizonnyal találnának olyan hírességet, aki érdekesebb lenne a fiúcskánál, ha már mindenképp valakinek az életét "kell" filmre vinni. Persze, a válasz erre is megvan: a kis SP minden bizonnyal nem üríti ki a TV2 - valószínűleg - amúgy is lapos pénztárcáját.

Életképesebb és egyben spórolós ötletünkkel a csatorna és a nézők is jobban járnának: mi lenne, ha az izzadságszagú produkciók helyett játékfilmeket láthatnánk a "téli szünetben"? Most úgy jósoljuk, hogy a leggagyibb/legolcsóbb és már ötször látott amerikai tinivígjáték is jobb számokat hozna, mint SP videonaplós erőlködése.


Hibrid (2009) - Vélemények

2011-12-13 13:49.28
minek fárasszam magam,mikor nem arról lennél híres,hogy bármit belátnál?ajánlom a szép időt.


Vakság - Vélemények

2011-12-13 09:03.06
arról beszéltem.


Hibrid (2009) - Vélemények

2011-12-12 18:38.07
hogyne gondolnád azt,tulgondolám,mikor az jóban befekszik,mit közölni akarnál?:))amúgy,mint látod,többeket...igen.


A távolság íze - Vélemények

2011-12-12 12:11.54
Egyszerűen csak....ha nyitott vagy rá,jó volt végignézni.
Néha...néha rideg vagyok,cinikus,bántó.Néha mintha megszállna valami kisördög,és hajlamos vagyok olyan valakit is megmarni,aki számít.Akit szeretek.Akinek nem mondom el,hogy szeretem,de mégis,és akinek elmondom ezerszer,néha felmerül,nem unja vajon.
De,még nekem is van szívem.Meg érzéseim.
Van,amit nem értelemmel kell nézni:az olykor pont realista,elemző,számító módján épp az adott dolog szépségét tapossa földbe.Van,amit egyszerűen érezni kell,vagy mert már érezted-ez a jobbik dolog-vagy mert még nem,de fogod.Ez talán ...még jobb.De vigyázz,fájó is lehet.
Tudom,hogy mi a szerelem:és nem tudom.Éreztem perzselését,és próbáltam tűrni hőségét.Türelemre okítottam magam ,és észtvesztve futottam feléje.Az,aki nem égett el benne,szerintem nem is élt sosem,az aki nem őrült meg általa,talán fél,és az,aki fél tőle,igaza van,én is féltem...hagyjuk,milyen eredménnyel.De..nem bántam meg,és ez a lényeg.Az élet kaland,bár erről a szemetesnek támaszkodó csöves mást mondana.
Távolság....road movie.Egy férfi,aki biztos pont,és egy nő,aki utazik,menekül egy csalódás elől,aztán meghőkől egy új kapcsolat lehetőségétől ,továbbutazik,dolgozik sok száz mérföldre a biztos ponttól ,új emberekkel találkozik,megérti és nem azok motívációit,a szerelmet önmagában...halál,kétségbeesés,mit vesztett el egy feleség,lazaság,némi átverés és egy új kocsi.Tanul,avagy sem,érez,néz egy férjre sajnálkozva,mert látja,mit tett vele ez az érzés,kocsmák pohara társasága és a lehajtott pia nyelvének serkentője,ha szólni kell.Nem rossz ember,józanul barát,ittasan barát,de....elverte az élet.Megverte valami,amit úgy hívnak,csalódás,és áthajtott rajta valami,amit úgy hívnak,szerelem.Összetörte,kiköpte,árny,aki érzi,üres és már alig vagy nem is él.
De még így is azt mondom,megéri.
Vannak pillanatok,mikor nehéz,nem mondom.Vannak pillanatok,mikor fáj.Vannak pillanatok,mikor bánod a napot,mikor megismerkedtél vele egy kávéházban,bulin,discóban,metrón,bárhol.
De vannak pillanatok,amikor elégedett vagy a világgal.Mikor tele vagy vele,az érzéssel,a szája ízével,a teste melegével.Nőm azt mondja,mikor minden kerek.És akkor nem gondolsz a csalódásra,gondokra,hogy mi a jövő,hogy esetleg ez egyszerűen elhamvad,felemészti magát,eltűnik... csak a most a fontos.Abba kapaszkodj,meg belé.
Nem tudom,a film miről szól,csak érzem.
Ez pedig,most és itt elég,így jó.


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2011-12-12 11:05.42
meg az euróét?....


Casino Royale (2006) - Vélemények

2011-12-11 17:25.52
DD


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2011-12-11 17:23.28
250 km távból...nem tudom:)


2011-12-11 17:23.02
és jól áll neki a szemüveg...bár van,ami jobban állt neki.DD


2011-12-11 17:19.45
méé,jóó?:))


2011-12-11 17:19.10
rendes csaj meg csinos is,ha az akar lenni:))


2011-12-11 17:18.38
hülye vagy hát:)használhatod..a fiókom:))


2011-12-11 17:17.02
Szerintem tuti jó lesz,délután felé,jobb?


2011-12-11 17:14.58
vigyázz vele,biokaján él,ez néha meglátszik kedvén.meg a hust se veszi annyira szájába:))


2011-12-11 17:12.49
jah!Amúgy meg ha lesmárollak,más spermáját ízlelem ajkadon?:))Shop stop:))


2011-12-11 17:11.43
Hely az van sok.de a jövő hetem zűrös,mondjuk,vasárnap pl tuti szabad vagyok.


2011-12-11 17:10.52
Így értem én is.Tehát,van célja,de emlékekről,közérzetről stb viszonylag ritkán értekeznek.


2011-12-11 17:02.56
És mondjuk,miért nem jeleztél,tökfej??este szabad voltam.tényleg bezárt???


elejére ... 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 ... végére

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk