Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2025-01-16
Csak lélegezz
Farkasember
Határtalanul
Szerethető
Véletlenül írtam egy könyvet

2025-01-09
Családi terápia
Egy csiga emlékiratai
Gengszterzsaruk: Pantera

2025-01-02
Bekövet a halál
Maria
Miénk lesz a holnap
Nosferatu
Vilma és a férfiak
Woodwalkers

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Egyiptomi történet
- Magyar Mozi TV, 15:05
A jeges pokol
- Filmbox Extra HD, 15:20
Végjáték
- Film+, 15:50
Gengszter románc
- Film Café, 15:50
Bagger Vance legendája
- RTL Három, 16:25

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Michael Pena (49)
Penelope Ann Miller (61)
William B. Davis (87)
Patrick Dempsey (59)
Trevor Rabin (71)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2022-es választás
Pierrot és bandája - Vélemények
Donald Trump - Vélemények
A Harper-sziget (sorozat) - Vélemények
Kifacsart filmcímek - szójáték

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A törvény nevében aaaaa
Elaine Cassidy aaaaa

 

Chris92 hozzászólásai

Ugrás Chris92 adatlapjára

elejére ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... végére

Az acélember - Vélemények

2013-06-23 23:12.34
Tegnap láttam a filmet, de erősen őrlődtem azon, hogyan fogalmazhatnám meg azt, amit nyújtott mitől is tetszett, miért is tartom jónak, szórakozatónak, popcornmoziként mindenféleképpen ajánlhatónak és mi az, ami nem tetszett és megakadályozta, hogy az év egyik legjobbja legyen számomra.
Kezdésként egészen Superman karakteréig lehetne visszamenni, hogy mikor jött létre, mit szimbolizál és mivé vált, hogyan formálódott karaktere a hosszú évtizedek során, de ebben nem kívánok belemenni, mert finoman szólva se vagyok képregényszakértő, csak a filmek ismeretében tudok nyilatkozni róla. Az első Richard Donner féle az a film, amit ha megnéz az ember, a kor kontextusába ágyazva érti meg miért klasszikus mert igen mai szemmel effektjei elavultak, hangulatán és néhol túlcsordulóan pozitív szellemiségét kicsit megmosolyogja (a befejezésről inkább ne ejtsünk szót), de akkoriban úttörő volt és nem csak a technikai megvalósításban, hanem szemléltben is mert az mélyen karaktercentrikus, a szuperhőst emberi oldalról megközelítő perspektíva az, ami igazán naggyá tette. Mert Superman karaktere óriási kihívás mind rajzolt mind a mozgó médiumban, elvégre hogyan tehetünk izgalmassá, emberivé egy olyasvalakit, akinek sem fizikailag nincs lehetetlen, se erkölcsileg nincs fedhetősége? Jómagam se tudom a választ és látható volt a filmesek küzdelme vele, az első rész még jó volt, a másodikból csak Donner változatát tudom ajánlani, de még annak is megvannak a hibái, a 3-4 nézhetetlenül pocsék. Aztán Bryan Singer próbálkozott meg 2006-ban a feltámasztással. Sokan szeretik azt a filmet, és én is értettem, hogy az első rész visszafogott, humanista szellemiségét próbálta visszahozni vele, de jócskán átesett a ló túloldalára, talán nem is láttam szuperhősfilmet, ami annál unalmasabb lett volna.
De hagyjuk a történelem órát és ugorjunk a jelenbe. Itt van nekünk Christopher Nolan a mai filmkészítés egyik méltán elismert gigásza, aki a Sötét Lovag újszerű reálisabb megközelítésével, új perspektívát adott a képregényfilmek mivoltának, így értelemszerű, hogy mint tökéletes választás arra, hogy a piros köpönyeges hőst is újradefiniálja és hozzánk humanoidokhoz is egy kicsit közelebb hozza. Habár a forgatókönyv-rendezés páros nem neki jutott, hatását így is erősen érezni a kész filmen. Rendezőként itt van Zack Snyder, akit én alapjáraton csípek, mert jó filmeket csinál, plusz olyan remek vizuális érzéke van a faszinak, amit kevés direktor mondhat magának. Mondjuk persze volt rá alakalom, amikor az érzéki képekre való ráhangolódása tömény maszturbációba fordult át a történet kárára lásd Álomháború, szerencsére itt most meglepően visszafogta magát és még a rá jellemző lassításait is elhajította.
Na de maga a film milyen? Jó. Szerintem. A hype mindig veszélyes kétélű fegyver, bejöhet a pénzügyi szempontból, de fogadtatás terén könnyen a film ellen fordulhat, az Acélember esetében pedig valóságos véleménycunami megy, ahol egymás váltogatják 0-1, 4-5 és 9-10-es hozzászólások, kritikák, az egymásra licitáló túlzó kijelentések, és agyonanalizálások. Én úgy hiszem, hogy a filmnek nagyrészt megvannak azok az erősségei, amik egy szórakoztató, nézhető alkotássá teszik, de olyan hiányosságai is vannak (főleg a forgatókönyv részéről) ami azt akadályozza, hogy pl, a Batman Kezdődikkel egy szinten emlegessem. A története egyszerre egy eredet és fejlődéstörténet. Láthatjuk, hogy Clark Kent honnan jött, kinek-minek a szülötte és (főleg rövid flashback-ek formájában) hogy próbált kívülállóként beilleszkedni a földi társadalomba. De azt is, hogy hogyan találja meg mi igazi küldetése, létezésének lényege és hogy, amikor a Zod tábornok általi fenyegetettség képében jövő próbatétel eljő akkor vajon képes-e felnőni hozzá, hogy azzá váljon, aminek szánták. A remény és az igazság szimbólumává.
A film fő erőssége pont az, amire sokan tippelni nem mertek és ez Zack Snyder rendezése. Ő az, aki ezt a film ezen fenti tartalmát jól beleönti a szerkezetbe, remek precizitással vezényelve le mindent a kellő hatásfokkal, a csaknem két és fél órás játékidővel remekül gazdálkodva, úgy adagolva az eseményeket, hogy soha nem unatkozzon az ember és mindig érdekelje, hogy mi történik. Színészileg sincs nagy probléma, sőt Henry Cavil tökéletes választás volt nemcsak fizikai attribútumai miatt, hanem a saját morális és egzisztenciális kérdéseivel hitelesen küzdő Superman-t is remekül formálja meg, Kevin Costner és Russell Crowe két apafigurája, és Michael Shannon ördögi, ugyanakkor világos és érthető motivációkkal felvértezett gonosza azok, akik még a hátukon viszik a filmet, míg sajnos az érzelmi pólust megtestesíteni kívánó Amy Adams az, aki háttérbe lett szorítva. További erős pozitívum a realistább, föld közelibb hangulat tényleges megteremtése, ami főleg a nagyrészt, egyszerre zaklatott mégis mozgalmas jelleget adó, és néhol piszkosul (CGI mentesen is) látványos kamerakezelésnek köszönhető. Hans Zimmer újabb mesteri zenét tett az asztalra, muzsikája egyszerre gyönyörű, magasztos mégsem tolakodó, a hangulatot és a filmbe való beleélést segíti. Maga a film látványvilága pedig eszméletlenül gyönyörű, pazar, fantáziadús, részletesen kidolgozott, ugyanakkor nem fulladunk meg benne, ahogy az akciókban sem, amik főleg a film utolsó 40 percére korlátozódnak, de amikor Superman és a kriptoniak összecsapnak, na akkor kő kövön nem marad! Itt tényleg azt láthatjuk, milyen az, ha emberfeletti szinte isteni lények csapnak össze kis bolygónk felszínén, és ez bizony olyan pusztítást eredményez, amit Michael Bay alakváltó robotjai és a Bosszúállók is megirigyelhetnek. ha másért már csak ezért a hiperlátványos, és mellesleg érzelmileg is kellően kielégítő összecsapásért érdemes egyszer megnézni a filmet.
Viszont tökéletes a film? Egyáltalán nem. Legfőképpen azt érzem a főhiányosságának, hogy a David S. Goyer által jegyzett forgatókönyv elsősorban nagy teret akar engedni nemcsak a főhős szimbólummá válásának és elsősorban nem a karakterfejlődésben, a történet alakulása pedig gyakran motivációkat, döntések súlyát, karakterek értékét és mértékét mossa el, van amikor az akció nem elég, nem tudja helyettesíteni azokat a finom, értelem gazdag és mélyen emberi pillanatokat, amiktől olyan erősek voltak a Nolan féle Batman-ek és habár az Acélemberben is van egy-két ilyen, számukat mégis fájdalmasan kevésnek éreztem a ledőlő felhőkarcolók mellett. Tudom ez kevésnek hangzik a sok felsorolt pozitívum mellé rakva, de a végkicsengésem is pozitívan szól e film mellett, látványos és izgalmas nyári mozi lett, de a bátor lépések és lélekkel teliség hiányzik belőle, hogy igazán remekmű legyen, pedig a potenciál megvolt benne maximálisan. sokan szerintem ezt várták tőle és ezért csalódtak benne nagyot, (mondom veszélyes dolog a hype) Mindenesetre örülök, hogy jól teljesít mert habár közel sem perfekt, remek alapot jelenthet a későbbi folytatásoknak, amik már remélhetőleg ténylegesen kihasználják a potenciájukat.


Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

2013-06-23 21:56.11
Az acélember 4*


Örömködő topik - közkívánatra!

2013-06-22 09:10.03
ESIK! :)


Boszorkányvadászok - Vélemények

2013-06-21 17:51.02
A klasszikus mese újrafeldolgozása akciófantasy formátumban. A Cowboyok és űrlényekhez meg a vámpírölő Abraham Lincoln-hoz hasonló hollywoodi high concept film, viszont annál a kettőnél jobban sikerült megvalósítani két tényezőnek köszönhetően. Az egyik, hogy a fenti kettővel ellentétben ez a darab, egyáltalán nem kívánja komolyan venni magát, így az önirónikusabb hangnem lehetőséget ad arra, hogy ne égjen szét a pofánk a sok baromság láttán. A másik meg a magas korhatár tisztességes kihasználása, beteg ötletekkel, darabolásokkal és egyéb trash elemekkel. Tommy Wirkola rendező ráadásként még nem is nyújtja agyon az egészet másfél órába alatt lemegy az egész és nem a történetnek nevezhető cselekményroncs, hanem a véres és néhol igencsak kreatív akciózás van a főszerepben.


James Gandolfini - Vélemények

2013-06-20 11:19.20
Elképesztő karizma áradt minden alakításából, jelenete a Tiszta románcban és mint a Maffiózók főszereplőjeként pedig egyenesen felejthetetlen volt. Nyugodjék békében.


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2013-06-19 23:22.50
Nekem is még pont kettő van. És mindkettő kurva nehéz.


Jackson, a vadállat - Vélemények

2013-06-18 17:47.26
Humoros, tökös és kemény, igazi 80-as évek hangulatot árasztó akciómozi, Weathers remek a főszerepben, az akciók pedig habár az alacsonyabb költségvetés kicsit meglátszik a méretükön de kreativitással és dinamikával annál inkább rendelkeznek. Jó film, jó szórakozás.


Dolgok, amik nagyon idegesítenek

2013-06-18 14:55.20
Ha nem lenne felszerelve a szobámba, már tegnap óta halott lennék! :)


Az acélember - Vélemények

2013-06-15 09:34.09
És a pénzügyi bukta is kizárható, előrejelzések szerint 134 millióval fog nyitni. Csak Amerikában.


Elysium - Zárt világ - Vélemények

2013-06-14 15:18.44
Rohadt durva.


V/H/S/2 - Vélemények

2013-06-14 10:24.13
Na kérem szépen erről van szó! Nálam halál lazán oda-vissza verte az első részt, az üresjáratok szinte minimálissá lettek redukálva, ha van lassúság az epizódokban akkor az is inkább a hangulatteremtést és a feszültségkeltést szolgálja, mintsem az unalmat. Az összekötő epizódra nem érdemes sok szót fecsérelni mert csak arra jó, hogy legyen intermezzo a főbb epizódok között. A nyitókazetta egyfajta protoremake-e A szem című horrorfilmnek mégis szolgál egy-két jól eltalált ijesztgetéssel. Az ezt követő zombis epizód viszont nagyon ötletes és kreatív munka, hisz egy okos perspektívaáthelyeződéssel fordítja ki a hullamászkálós mozik már megszokott kliséit. Viszont a fősztár Gareth Evans epizódja a Safe Heaven, amiben egy vallási szekta zárt kapuin belül szabadul el a nagybetűs pokol. Klausztrofób, irgalmatlanul brutális és folytonos WTF faktort adagoló epizód, elképesztő intenzitással, és groteszk lezárással. Ezek után az ufós rész már csak könnyed kis lezárás, menekülős szórakozás.
Az arány itt már a pozitív mérleg felé billen és a gyengébb epizódok is röhögve odavernek az első részbeliekének, úgyhogy ha lesz harmadik rész, ezt a színvonalat kéretik tartani!


Farkas (2013) - Vélemények

2013-06-12 19:09.19
Előzetesről előzetesre egyre jobbnak néz ki!


Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

2013-06-12 16:00.56
VHS: 2*


V/H/S - Vélemények

2013-06-12 15:59.52
Maga a koncepció nem lenne rossz, miszerint egy horrorantológiát lássunk, különböző történetek mind-mind egy VHS kazettán, és ezeket is összeköti egy főszál. Az epizódok pedig egyszerre gyökereznek a klasszikus horrorfilmes alaptémákból, csak a first-person kamerakezelés miatt az új ullámos found footage mozik köntösébe vannak bebújtatva. És ez nem is lenne gond, hiszen kellő kreativitással tényleg lehetne egy egyszerre szórakoztató és illesztő egyveleget alkotni. Viszont a filmnek az adja meg az alapvető halálos sebét, hogy a különböző epizódok minősége között nagyon nagy különbség van és mindegyikükre jellemző, hogy a felvezetés jóval lassabb és emiatt unalmasabb is mint, amit elvárna az ember. Adam Wingard főnarratívájú szála a kazetták után kutató unszimpatikus kreténekkel inkább csak átvezetőként tud jól funkcionálni, David Bruckner vérfröcskölős epizódja tisztességesen indítja az epizódokat, ám máris nagy minőségzuhanás jön. Ti West és az általa dirigált epizód a két utazóval és a zaklató lánnyal, a film abszolút mélypontja, feleslegesen túlnyújtott, unalmas és a csavart is ad-hoc módon használó vérgyenge darab, érdemes áttekerni. Glenn McQuaid betétje ügyesen csavarja meg a "tömeggyilkos-az-erdőben" féle slasher formulát, ahol a kamerának is kiemelt szerepe lesz, viszont a szellemeket látó lány epizódja, ismét gyenge, egy-két jobb pillanatot leszámítva, egy Paranormal Activity-re emlékeztetett és aki egy kicsit is ismeri viszonyom azon szériával, az tudhatja, hogy ez nem dicséret. Viszont ekkor jön a film csúcspontja a 10/31/98 szellemházas őrülete, ahol tényleg azt érzetem, hogy itt sikerült megvalósítani teljes mértékben azt, amit a készítők terveztek. Kézikamerás horror, régi sulis beütésekkel és jó megvalósítással.
Összességében, két, max három betét ajánlható tiszta szívvel, ami nem éppen jó arány, nem nagyon nyűgözött le. Remélem a folytatás tényleg jobb (annak mondják).


Örömködő topik - közkívánatra!

2013-06-12 11:21.17
ELTE-BTK


2013-06-11 17:35.00
Arra már nem emlékszem mit akartam húzni, de azt tudom, hogy azt húztam ami jól ment (napóleoni háborúk).


Sötét angyal (1990) - Vélemények

2013-06-11 16:12.45
Számomra az egyik all-time favorit B kategóriás akciófilm. Craig R. Baxley kaszkadőrként kezdett a filmszakmában, így nem csoda, hogy korai rendezései mind pusztításszekvenciákat egymásra halmozó, rendkívül zsér történettel rendelkező, buta, mégis piszkosul szórakoztató darabok, amikre képtelenség megharagudni. És énnekem mai napig ez működik a legjobban, hihetetlenül feszes szerkezetű, pörgős alkotás, amiben villámgyorsan váltogatják egymást a látványos, retinánkba beégő robbanások és a tökös, humoros beszólások, az unatkozást itt kérem el lehet felejteni. Persze igen, vicces, hogy hőseink soha nem kapnak a robbanógolyós gépfegyver áldásából, Hues meg egy orbitális gázbumm után is kikászálódik, de nem azért nézzük az ilyet, hogy ilyeneken rugózzunk. Igazi kikapcsolódás, és a zenéje sem utolsó!


Örömködő topik - közkívánatra!

2013-06-11 16:06.06
Örülj neki, mondjuk nálam is ez volt. :)
Nekem ma volt egyetemen egyetemes középkor vizsgám, amin általában a delikvensek 70%-a megbukik.


Vörös skorpió - Vélemények

2013-06-10 18:37.12
Betonegyszerű, igazi 80-es évek kvintesszenciája érzést minden képkockából árasztó golyó és robbanásorgia a svéd sziklával a főszerepben. Történet szinte egy félbehajtott A4-es lapra is lejegyezhető, elképesztően blőd és nem is titkolt ideológiával telenyomatva, mégis piszkosul szórakoztató alkotás, amire ma már csak a nosztalgiafaktor miatt sem haragszik meg az ember.


Üdv a mocsokban - Vélemények

2013-06-08 11:15.36
Elmegy, de lehetett volna sokkal jobb is.
Az angolok mindig is erősek voltak a földhözragadt, nem fekete-fehér sokkal inkább szürkés árnyalatú karakterábrázolással felvértezett bűnmozikban. Eran Creevy ezt a nyerseség inkább csak a nyelvezetben és az erőszak ábrázolásban tartotta meg, az ő filmje sokkal inkább Michael Mann rendőr és bűnöző macska-egér párharca alaptörténetet valósítja meg, a lehető legstilizáltabb képi megvalósítással. London itt szinte kihalt utcákkal teli, kékes neonfényben fürdő falanszter, ahol a fény és árnyék váltakozása uralkodik, az akciók is belassított golyózáporok ahol egyszerre repked a törmelék és vér, szerintem minden helyes érzékszervvel működő egyénnek fel fog tűnni, hogy cefet jó fényképezése van ennek a mozinak. Kár, hogy Creevy csak vizuálisan tud ilyen erényeket felmutatni, mert a sztori nemcsak klisés de túl sokat is markol (bűnöző-rendőr felállás plusz a konspiráció a végére) és egyik elemét se tudja kellő mélységben kidolgozni, hogy ütős legyen. A karakter egymással való kapcsolatai, a motivációk és egyes történetpontok is teljesen el vannak kenve, ami végül a szereplők ad-hoc jellegű eliminálásához és egyre súlytalanabbá való dramaturgiához vezet vezet, amit még a befejezés is megfejel, aminek láttán szinte az az érzése az embernek, hogy még a készítőknek se volt pontos ideájuk, hogy kéne tisztességesen lezárni a szálakat, amit eddig fontak.
A érzékmaszturbáció nem feltétlenül negatívum, de megette a fene ha nincs mögötte tartalom.


A Föld után - Vélemények

2013-06-07 19:48.47
Ezek után csodálkozni fogok ha Shyamalan egyáltalán munkát kap.


Tűréshatár (1994) - Vélemények

2013-06-07 19:14.51
Mennyei pirítós, na ez az igazi B kategóriás akciómarhaság, a bélyegméretű történetet nagy részét szinte felesleges dialógusok, és fegyverropogtatás tölti ki, olcsóságszag, nem létező rendezés, színészi játék, koherens dramaturgia ezt a kettőt tessék elfelejteni, viszont legalább lelőnek benne 500 ember és két percenként felrobban valami. Ezt persze lehet jól és izgalmasa, szórakoztatóan megcsinálni. Ez a film nem tartozik közéjük.


- Filmes Sámánok Rendje -

2013-06-06 21:49.13
Az elmúlt hetekben kijött összes TV spot-ot, meg werkfilmet kerültem, de ennek nem bírtam ellenállni. Zimmer már megint olyan zenét komponált, hogy az hihetetlen.


2013-06-06 15:34.44
Az akciók. :)


A mamut (2006) - Vélemények

2013-06-04 22:13.33
Nos igen, a film aminek megtekintése már jó ideje tervbe volt nálam véve, annak ellenére, hogy minden agysejtem gigantikus jajveszékeléssel adott hangot, eme ötlet megvalósításának. A film, amiből anno Film+-on valamikor tavaly kora tél környékén úgy alvásba való elmenet előtt láttam 10-15 percet, és már akkor képtelen voltam hinni a két szemgolyómnak, hogy tényleg az folyik a képernyőn, amit látok vagy csak az agyam került olyan állapotba, mintha hirtelen annyi LSD-t szívtam volna, ami még egy vagonnyi hippit is padló alá küldene és ennek a drogos állapotnak a kivetülése látható-e a képernyőn. De nem. ez a darab tényleg létezik, tényleg leforgatták, sőt valakik olyan tökéletes, irodalmi szintű alapanyagnak tekintették az alapötlete és a forgatókönyvet, hogy hajlandóak voltak pénzt adni a megvalósításra.
Az viszont teljesen más tészta, hogy ez a pénz valóban jó helyre került e és hogy egy nézhető kis filmszösszenetet sikerült e, ebből a ZS kategóriás szörny és monstrummozik szinte végtelen (és főleg az Asylum arzenálját nagyrészt megtöltő) áradatába szinte instant besorolható felütésből valami decenset alkotni. HÁT EGY BÜDÖS FRANCOT! Illúzióink jobb ha nem lesznek, hiába ír ki az IMDB 2.3 milliós költségvetést, ennek a százada se látszik meg a technikai megvalósításon, ami valahol egy házi videó és egy szétolvadt műanyag szemetes kuka színvonala között ingadozik. Így hát nem marad nekünk más, mint a fantasztikus történet olyan fordulatokkal, hogy még Chris Nolan is elszégyellné magát (remélem tetszik érteni az iróniát), üldözésekkel és menekülésekkel teli kiválóan és precízen kidolgozott dramaturgia, hogy ne kelljen a lakmuszpapírnál is vékonyabb főszereplőknek egynél több dimenziót adni. Színészi játék, ugyan kérem hova a fittyfaszba gondolunk, elég ha a ZS követelményeknek megfelelően csak olyan embereket alkalmazunk, akiknél még a zárás után kidobott részegek is hitelesebbek lennének, mert azok legalább valamilyen hatás alatt való hiteles reakciókat képesek bemutatni. Azonkívül gondosan ügyeltek arra, hogy az effektarzenál és a mamut megvalósítása olyan legyen, hogy annak láttán az ember rögvest a készítőkhöz kíván egy 486-ost vágni, hogy csiszoljanak már rajta, az "akciók" láttán meg Seagal bátyánk mostani remekei James Cameron féle atomzúzások magasságába emelkedjen. Operatői munka, vágás, zene....elég ha csak úgy vannak a lényeg, hogy a leggyorsabban összecsapjuk és leadjuk, az összes gagyi csatornának Perutól kezdve, kis hazánkon át, a Pápai új-Guineai Nagycsatornáig mint szuperprodukció, és vetíthetik az idők végezetéig....ami egyenlő a műsörprogram megváltozásával vagy acsatorna megszűnésével.

Bevallom annál a 15 percnél csak egy kicsit néztem tovább mert utána át kellet váltanom, Eperkére és barátaira, hogy az agyam némi szellemi táplálékhoz jusson, egyszerűen észbontó, micsoda röhejes mocskokhoz van balszerencsém, tényleg az a fajta, hogy inkább rúgtak volna be az alkotóknak nem nevezhető, sárgaházból szabadult, inkompetens kerténgárda, akik ezt összegányolták. Pedig én is túl vagyok már nem egy retteneten.


Örömködő topik - közkívánatra!

2013-06-03 19:54.59
Gratula! :)


Erőss Zsolt - Vélemények

2013-06-02 16:22.52
Mert te kívülről-belülről ismersz minden normálisan gondolkodó embert és biztos vagy, hogy mindenkinek ugyanaz a véleménye.


Project X - A buli elszabadul - Vélemények

2013-06-02 12:53.39
Filmnek teljesen értékelhetetlen, de bulivideónak is csak kis ideig tud megfelelni, mert az ilyet tényleg jobb átélni mint nézni.


A Föld után - Vélemények

2013-06-02 12:52.01
A léghajlító után? Én azután szinte a semminél is kevesebbet várok Shyamalantól.


Halálos iramban 6. - Vélemények

2013-06-01 22:09.05
[link]


elejére ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... végére

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk